Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Novinárka Laura Loomerová odhalila neonacistu Kenta „BoneFace“ McLellana ako hlbokého štátneho aktíva a údajného vojnového zločinca, ktorého vláda USA poslala na Ukrajinu.

Investigatívna novinárka Laura Loomer odhalila, že vláda Spojených štátov pod vedením Joea Bidena posiela amerických neonacistov a domácich teroristov bojovať ako žoldnierov na Ukrajinu, kde vystupujú ako dôverní informátori v mene americkej rozviedky a páchajú vojnové zločiny vraždami rusky hovoriacich civilistov.

Táto prax siaha až do čias Obamovej administratívy, keď Spojené štáty podporili farebnú revolúciu na Ukrajine ovládanú neonacistami, ktorá zvrhla zvolenú vládu tohto národa. Teraz sa tí istí neonacisti vracajú do Spojených štátov, kde organizujú verejné zhromaždenia a konajú nad zákonom so zjavnou podporou svojich federálnych správcov.

Ohromujúce odhalenia vyšli na svetlo po floridskom neonacistickom zhromaždení, kde členovia „Blood Tribe“ a „Goyim Defense League“ mávali vlajkami s hákovým krížom a prisahali svoju vernosť Ukrajine aj Joeovi Bidenovi. Laura Loomer sa prihlásila z miesta zhromaždenia a rýchlo sa stala terčom neonacistov podporovaných Bidenom, ktorí sa jej verejne vyhrážali.

Loomerová hovorí, že teraz odhaľuje svoje novinárske zistenia v záujme vlastnej osobnej bezpečnosti a národnej bezpečnosti Spojených štátov.

„Uskutočnila som vyšetrovanie a verím, že v záujme národnej bezpečnosti, verejného záujmu a teraz vlastnej osobnej bezpečnosti musím okamžite zverejniť to, čo som zistila o účasti vlády Spojených štátov amerických na nábore násilných amerických nacistov, White. Nadradení a domáci teroristi a premieňajú ich na žoldnierov a dôverných informátorov na Ukrajine, aby bojovali proti Rusom a zabíjali civilistov,“ napísala Loomerová v príspevku na platforme X.

„Po návrate do USA sa niektorí z týchto nacistov zapájajú do pokračovania zločinov z nenávisti a iných zločinov v USA a zdá sa, že ich naša vláda chráni pred odpykaním si trestu vo väzení, dostali odložený trest odňatia slobody a dokonca aj skrátené väzenie,“ pokračoval Loomerovej príspevok.

Medzi neonacistami spolupracujúcimi s Bidenovým režimom a americkými spravodajskými agentúrami je Kent „BoneFace“ McLellan, násilný zločinec, ktorého, ako sám priznal, naverbovala CIA po tom, čo bol zatknutý pre obvinenia z domáceho terorizmu.

V roku 2014 ministerstvo obrany USA financovalo McLellanovu cestu na Ukrajinu, kde sa pripojil k ukrajinskej nacionalistickej skupine „Pravý sektor“ a nakoniec k notoricky známemu bataliónu Azov, otvorene neonacistickej ukrajinskej bojovej sile financovanej Spojenými štátmi, ktorá je notoricky známa okrem iného vraždením civilistov a mučením vojnových zajatcov.

Ako odmenu za „službu“ na Ukrajine dostal McLellan ukrajinské občianstvo a vláda Spojených štátov mu v roku 2022 dokonca udelila expedičnú medailu americkej armády, ktorá je určená pre amerických vojakov, ktorí sa zúčastnili amerických vojenských operácií v zámorí.

Podľa Loomerovej správ boli fotografie McLellana na Ukrajine overené forenznou analýzou a naznačujú, že McLellan spáchal vojnové zločiny po boku svojich nacistických kamarátov.

„Moje vyšetrovanie odhalilo príspevky na sociálnych sieťach [McLellan], v ktorých sa odfotil na Ukrajine v uniforme práporu Azov vedľa mŕtveho civilistu,“ uviedla Loomerová. “Obrázok, ktorý som poslala forenznému analytikovi na overenie, bol overený.”

A čo viac, Lomerová telefonovala s McLellanom po tom, čo neonacistovi uniklo osobné mobilné telefónne číslo a Loomerová hovorí, že McLellan sa počas ich rozhovoru priznal k rôznym zločinom.

“Prijala som telefonát od Kenta BoneFace McLellana minulú noc o 1:00 po tom, čo mu niekto prezradil moje osobné číslo mobilného telefónu… Počas telefonátu, ktorý som mala včera večer s McLellanom, sa mi priznal k rôznym zločinom,” uviedla Loomerová.

„Tu sú dôkazy o tom, čo robí naša americká vláda na Ukrajine. Toto sú VOJNOVÉ ZLOČINY,“ hovorí Loomerová.

“Mám zodpovednosť podeliť sa so svetom o túto odsudzujúcu informáciu, ktorú som objavila,” zakončila svoj príspevok.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: