Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Beregiňa žije v každej žene. V rôznych tradíciách nesie Beregiňa rôzne mená, ale jej podstata, jej povaha je jedna.

Medzi starými Slovanmi bola Beregiňa považovaná za bohyňu plodnosti a strážkyňu kŕbu. Požiadali ju o pomoc pri hľadaní milovaného muža, hľadali jej ochranu pred rôznymi protivenstvami a temnými silami.

Aká je sila Beregine? V prvom rade sila pokoja. Vytvára v mysli blažený postoj, ktorý zlepšuje život. Každý deň premieňa svoje činy, skutky na skutky Lásky, priťahujúc Lásku a Dobro do svojho života. Sila pokojnej a blaženej mysle ženy je obrovská a dokáže zázraky, ochrániť milovanú osobu pred nešťastím už len stavom, ktorý vyžaruje.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Keď pripravuje jedlo, dotýka sa, žehná ho, nasýti ho Láskou, Svetlom zo srdca, modlitbou (slová) láskavosti, ďakuje Stvoriteľovi za všetky požehnania v živote, Matke Zemi za dary, ľudí, ktorí tieto produkty pestovali, tvorili, žehnali, želali, aby toto jedlo prinieslo zdravie, uzdravenie, lásku, ochranu, šťastie, prosperitu, mier a vďačnosť blízkym.

Cez požehnané jedlo sa dá v živote vyriešiť veľa problémov. Jedlo vyživuje myseľ a zmysly.

Keď žena perie oblečenie svojho milovaného, detí, aj svoje (najlepšie rukami, dotýkajúc sa vody), keď žehlí oblečenie, vyslovuje alebo spieva slová lásky, požehnania a priania svojmu milovanému, deťom, potom sa oblečenie stane ochranou a talizmanom.

Sila žehnajúceho, milujúceho, čistého srdca ženy má obrovskú silu, vtedy sa v žene prejaví pôvodná ženská božská podstata, Bohyňa sa prebudí. Toto je prirodzený stav ženy!

Keď sa žena Bereginya osprchuje, alebo pláva v rieke, mori, rybníku, vyslovuje, predstavuje si, že napríklad voda je požehnaná, posvätná, čistí ju od disharmonických a cudzích energií, umýva každú bunku, orgán jej tela, odplavuje špinu, choroby tela, lieči, čistí srdce, myseľ, očisťuje seba a svoju rodinu od úzkosti od zlyhania seba a svojej rodiny, dodáva žene samotnej pružnosť, hladkosť a nežnosť, hravosť (voda je hravá ), radosť, dodáva žene plynulosť, jemnosť, miernosť, dodáva vitalitu, vyživuje a omladzuje.

Oheň (sviečky, ohniská) posväcuje jej dom, samu seba, očisťuje od negatívnych energií a dáva teplo, pohodlie.
Oheň ako živel napĺňa ženu energiou, kreativitou, predstavivosťou, sexualitou, ženskou silou. Oheň hreje, oheň prebúdza v žene jej najvnútornejšie vlastnosti, jej schopnosť, túžbu a schopnosť rozdávať lásku, pôžitok, tešiť sa zo života, radovať sa, vidieť farby života, harmóniu, cítiť chuť života, inšpirovať, prebúdzať, žehnať.

Toto je Bereginiho dielo v stavoch radosti, lásky, ľahkosti, šťastia a rozkoše.

Zem napĺňa ženu silou a energiou, posväcuje, chráni ju. Preto žena venuje čas komunikácii s prírodou, dotýka sa zeme bosými nohami, je nasýtená svojou starostlivosťou a láskou, vytvára v sebe harmóniu so silami prírody, Matky Zeme, ďakuje a dáva Zemi svoju Lásku.

Vzduch (vietor) nad ňou fúka a žena si vie predstaviť, ako vietor rozfúka niečo, čo ruší a spôsobuje bolesť. Energie vzduchu dávajú žene jedinečnosť a pocit jej hodnoty, oslobodzujú ju od myšlienkových foriem a názorov iných ľudí a otvárajú nové obzory.

-Opaľovanie alebo prechádzky pod slnkom, predstavte si, že Slnko napríklad spaľuje bloky alebo programuje, napĺňa teplo, svetlo. Búrka oslobodzuje od niečoho zlého, negatívneho, alebo naopak dodáva energiu na prekonávanie životných problémov. Dážď prináša mier a pokoj. A za to žena ďakuje, lebo len vo vďačnom srdci sa rodí Láska.

Hovorte úprimné komplimenty, radujte sa z úspechu iných! Podporte milým slovom, vrúcnym úsmevom, ponúknite pomoc tým, že sa na to opýtate, keď uvidíte, že je to pre človeka naozaj dôležité.

Požehnajte svojich blízkych a deti ráno pred odchodom z domu.

Jeden z velikánov povedal, že: „Svet je nešťastný, pretože žena je nešťastná alebo jej myseľ je smutná.“

Myseľ človeka sa vo všeobecnosti používa najčastejšie na hľadanie negativity alebo nebezpečenstva, na kontrolu. Je dôležité ho preprogramovať, presmerovať, dať mu prácu láskavosť, lásku, naladiť ho srdcom. Zamerajte svoju myseľ na novú prácu. Srdce vládne.

Harmónia so svetom začína harmóniou so sebou samým, so sebou samým, so sebaláskou, s harmóniou so svojou prirodzenou ženskou prirodzenosťou, so svojím Božstvom. Všetko to začína prijatím, rozpoznaním svojej prirodzenej ženskej podstaty, rozpoznaním svojho Božstva a naplnením svojho ženského údelu. Žena, Bereginya, matka dáva život, stará sa, vyživuje, podporuje, inšpiruje, požehnáva!

Takto fungujú zákony vesmíru! Sme jedno s Prírodou, so Svetom, je dôležité naučiť sa cítiť túto jednotu a vniesť jej harmóniu do vášho každodenného života. Všetci tu študujeme, hlavné je chcieť, cítiť chuť takého života, a začať.

Irina Selgeová

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d