Slovanské Noviny

23. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Mnohokrát som hovoril o potrebe Austrálie vystúpiť z WHO a hlasovať proti WHO – ich návrhom zmien (its amendments) v Medzinárodných Pravidlách Zdravia – International Health Regulations – a navrhovanej  ‘pandemickej dohode – pandemic treaty’.


WHO sa usiluje finalizovať International Treaty on Pandemic Prevention, Preparedness and Response k termínu Máj 2024 – preklad názvu Dohody: Medzinárodná Dohoda o Prevencii, Pripravenosti, a Reakcii na Pandémie.


Ak bude ratifikovaná, tak dohoda a jej dodatky vydláždia cestu k situácii, že globálni byrokrati v oblasti zdravia, nikým nezvolení, budú mať väčšiu kontrolu nad politikou v oblasti verejného zdravia, a budú vedieť zabezpečiť menej kontroly nad farmaceutickými firmami.
Počas COVIDu, tá WHO podporovala tie lockdowny a mandáty na vakcináciu, ktoré sa ukázali byť katastrofickými, a napriek tomu nikdy  neprebrala zodpovednosť za následky spôsobené touto politikou. (Moja vsuvka pred pokračovaním: WHO pritom predsa nie je neživá vec, tam sedia nejakí platení ľudia delegovaní z nejakých krajín, a sú známi, treba konať.)

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <


Zlyhali v dôkladnom preskúmaní aktivity Čínskej vlády začiatkom roku 2000 (neviem o čo ide presne, ale mali epidémiu), boli nekritickí voči Big Pharma, a zveličovali smrteľnosť vírusu, a aj tak táto Labouristická vláda chce WHO ponechať viac autority nad našími rozhodovacími procesmi v oblasti verejného zdravia.
Estónsko, Nový  Zéland, Slovinsko, a Slovensko – títo všetci počúvali svojich ľudí a upozornili (notified) Svetové Zdravotnícke Združenie  (Assembly), že odmietajú tú pandemickú dohodu (the pandemic treaty) a tie dodatky – amendments – do Medzinárodných Zdravotných Pravidiel – International Health Regulations.


Nový predsena vlády Slovenska nedávno oznámil, že on podporí nezávislosť svojho národa ak príde k vykonávaniu rozhodnutí vo veci verejného zdravia, keď povedal:
“[Slovensko] nebude podporovať posilnenie právomocí (powers) Svetovej Zdravotníckej Organizácie – WHO – na úkor suverénnych štátovv riadení boja proti pandémiám. Povedal by som, že taký nezmysel mohli vynájsť len nenásytné farmaceutické firmy…”

Vodcovia týchto krajín sa stavajú na odpor tomu WHO d’etat (coup d’etat znamená štátny prevrat, zvrhnutie jeho moci, t.j. puč). Prečo nie aj Austrália?
Moja kancelária bola zaplavená telefonátmi a emailami do ľudí, ktorí nechcú aby ich vláda podpísala za nich a ich deti nejakú budúcnosť ovládanú vrtochmi (whims) nikým nezvolených globálnych zdravotných byrokratov (t.j. úradníkov), a ja týmto vyzývam Labouristickú vládu aby ich počúvala.
Tie škody napáchané tými obmedzeniami počas pandémie sa práve zametajú pod koberec, ale ľudia nezabudnú túto skúsenosť, a určite nechcú, aby WHO vykonávala takéto rozhodnutie za nich.
Ako som povedala v Senate Chamber tento týždeň (viď na konci), Austrália by mala odmietnuť tú pandemickú dohodu, odmietnuť aj tie zmeny/úpravy – amendments- v Medzinárodných pravidlách Zdravia – International Health Regulations – a okamžite vystúpiť z WHO.
S pozdravom, …

Môj dodatok: My udávame len štyri úmrtia na vakcínu, a ako uvádza aj autorka, naša vláda sa chovala suverénnejšie ako väčšina. Treba v tom pokračovať. Ale napriek tomu: ľudia ktorí pracujú vo WHO snáď nesú nejakú zodpovednosť. Po ich „poslušnosti voči Big Pharma“, ktorá by sa mala preskúmať vzhľadom na možnosť korupcie, by snáď mali byť vymenení, ale možno aj vyšetrovaní.

Už bolo v niektorých prekladoch blogov z tohto zdroja upozornenie na ten postoj: Vzhľadom na udalosti posledných rokov sa musíme chovať nezávisle of WHO, keďže táto inštitúcia sa zdá byť korumpovaná Pharma mafiou. Máme dostatočne kvalifikovaných vlastných lekárov a celý aparát.

Zdroj Gumshoe News, Austrália; Publikované vydavateľkou Dee McLachlan –  LETTER FROM SENATOR ANTIC.

Preklad: Ivan Hečko/ Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d