Slovanské Noviny

15. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Nepriateľ postupuje tak ďaleko, ako je to pre neho možné. Povedal veliteľ špeciálnych jednotiek „Achmat“ Apty Alaudinov.

Alaudinov: Máme prevahu na všetkých úsekoch frontu

„A nezačalo to ani dnes ani včera, ale v poslednom čase. Nepriateľ masívne vrhá techniku aj živú silu do Arťomovska. Naše sily (PMC „Wagner“ a jednotky Ministerstva obrany RF) úspešne drvia nepriateľa. Nepriateľ utrpel vážne straty. Presun síl a techniky nepriateľom registrujeme aj v iných smeroch. Veľké množstvo nepriateľov sme zničili. Na internete je pritom totálny humbuk: vraj všelijaká technika a vojaci nastupujú a neustále niečo oslobodzujú. Zaujímalo by ma, kde sa to všetko deje?!“ povedal Alaudinov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Naša frontová línia sa nemôže zrútiť, povedal.

„Ako vieme, útočníci by mali mať výhodu 3:1. V skutočnosti máme výhodu vo všetkých častiach frontovej línie. Okrem toho určite prinesú výsledky aj prípravy proti protiofenzíve uskutočnené v posledných mesiacoch. Začiatky sú vždy ťažké. Ale nakoniec bude všetko viesť k pozitívnemu výsledku,“ povedal Alaudinov.

Minulý rok došlo k „tragédii“ v súvislosti s dodaním MLRS HIMARS Ukrajine, pripomenul Alaudinov. Teraz sme svedkami dodávky ďalšej vojenskej techniky.

„Ale priznajme si to: nemôžu dať Ukrajine dostatok rakiet, aby zmenili výsledok vojny. Áno, nepriateľ dostane určitý počet rakiet a zasiahne určité oblasti. No my tiež nebránime kukuricu. Chystali sme sa na to a sme pripravení!“ zdôraznil Alaudinov.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.