Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Skupinka nadšených pochybovačov podrobila tyčinky, ktoré neidentifikovateľné osoby pchali ľuďom nedôvodne hlboko a zároveň prudko neodborne, testom. A zistili ich zloženie. A to je nanajvýš prekvapivé …

Pamätáte sa na povinné celoplošné testovanie? Doteraz vo veci Generálna prokuratúra SR nekonala. Aspoň o tom doteraz nič nevieme. Mlčí aj úrad splnomocnenca. Dajme tým prokurátorom dôvod. Nie prvý, ani druhý, ale ďalší. Na ktorý by sami hádam nikdy neprišli.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ešte minulý rok totiž sa vedci publikujúci v časopise Toxics (MDPI) podujali na vec, na ktorú sme my počas testovania nemali vybavenie. Ale upozorňovali sme na to (napríklad v relácii na TV Slovan ešte počas prebiehajúceho celoplošného testovania).

Čo je na testovacích tyčinkách.

My sme len použili pomerne dobrý mikroskop a už z nášho pokusu pri asi 200-násobnom zväčšení boli zrejmé nálezy, ktoré vzbudzovali pochybnosti. Ale nič nedokazovali. Boli to len domnienky.

A odrazu, keď je po plandémii, skupinka nadšených pochybovačov podrobila tyčinky, ktoré neidentifikovateľné osoby pchali ľuďom nedôvodne hlboko a zároveň prudko neodborne, testom. A zistili ich zloženie. A to je nanajvýš prekvapivé. Toto je abstrakt.

Titán, zirkón, zlúčeniny kremíka, hliník, gálium atď. Ak by išlo o stopové množstvá, zrejme by o nič nešlo. Lenže v mnohých prípadoch to tak nie je. A to je problém.

Kto u nás testoval testy pred testovaním? Odpoveď je: nikto. Prečo? Lebo to bolo politické rozhodnutie.

Bolo na testovanie dostatok času a kapacít? Bolo.

Kto je zodpovedný? To má určiť GP SR. Určí? Opýtajte sa ich sami.

Ešte jedna tabuľka zo štúdie. Ak by sa na limity chcelo náhodou pozrieť aj aktuálne velenie ÚVZ SR.

Kam sa hrabú “detvianski lekári”? Toto ste mali urobiť aj s “vakcínami”. Je to otázka dňa, možno dvoch.

Pri tých tyčinkách by možno niekoho zaujímali údaje o rádioaktivite. V tom teste to nevidieť. Len pre istotu.

Autor: Peter Weis – advokát a konateľ právnickej kancelárie Weis & Partners


Zdroj: Advokátska kancelária Weis & Partners

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d