Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Hlúposť sa prejavuje v tom, že ľudia sú benevolentný voči nebezpečenstvu, ak nemá vyslovene desivý vzhľad. Nehovoriac o hlúposti vedcov, ktorí arogantne „opravujú“ prírodu, bez toho, aby mysleli na dôsledky. Chamtivosť je honba za ziskom za každú cenu a akýmikoľvek prostriedkami. Výrobcovia a obchodníci radšej skrývajú pravdu o potravinárskych technológiách a zložení produktov. Spotrebiteľ by si toho nemal byť vedomý. Informácie o výrobe potravín sú prakticky utajované.

01. Snickers, Mars, Twix, Mliečna dráha, Bounty (čokolády)

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

02. Campbell Polievky

03. značka Uncle Ben’s

04. Lipton (čaj)

05. Cadbury (čokoláda, kakao)

06. Ferrero (Nutella, Kinder čokoláda celkovo, Kinderbueno)

07. Nestlé, Nesquik

08. Coca-Cola, Sprite, Fanta, Pepsi, 7-up

09. Knorr (omáčky, polievky, bujóny)

10. Hellman’s (korenie, majonéza, šťavy)

11. Heinz (korenie, majonéza, šťavy)

12. Kraft (obľúbená čokoláda Milka, chipsy, káva Jacobs, detský nápoj)

13. Heinz Foods (kečup, džúsy)

14. Sieť reštaurácií rýchleho občerstvenia Mc’Donald’s a ich jedlá

15. Hipp (detská výživa)

16. Abbot Labs Similac (sušené detské mlieko)

17. Danone – jogurt, kefír, syr

Poďme spolu zabojovať o svoje zdravie chráňme sa. Zmeňme svoje stravovacie návyky.

Zostavil: Srbský inštitút pracovného lekárstva

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.