Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Židia mali v skutočnosti proroka menom Joshua. Naozaj bol Žid a žil pred dvetisíc rokmi. A jeho manželkou bola naozaj Mária, Židovka, ktorá mala sestru Martu a brata Lazara. Všetko je presne tak, ako je napísané v Biblii. Ale život toho Joshuu slúžil len ako nástroj, pomocou ktorého sa viac ako 900 rokov skrývalo meno, osud a činy vynikajúceho muža, veľkého Učiteľa a Bojovníka Svetla.

Hovoríme o Radomirovi – synovi Bieleho mága (vysoký Biely hierarcha) a čarodejnici Márii, narodenej v 11. storočí nášho letopočtu…a nemal nič spoločné so Židmi. Bol to on, kto bol poslaný zachrániť Židov pred Temnými silami, ktoré ich zotročili – kniežatá Pekelného sveta. Bol to on, kto bol brutálne popravený v Konštantínopole na ich veľkonočný sviatok v roku 1086 nášho letopočtu. Práve jeho život a boj kňazi prekrútili a zamaskovali životopisom málo známeho židovského proroka.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Svetlana Levashova o tom všetkom prvýkrát napísala veľmi zaujímavo a pravdivo vo svojej úžasnej knihe „Zjavenie“. Toto píše o skutočnom židovskom prorokovi Josuovi:

„…Máš úplnú pravdu, Isidora. Ako som vám už povedal, „mocní tohto sveta“, ktorí vytvorili falošné dejiny ľudstva, „obliekli“ skutočný Kristov život, do života židovského proroka Josuu, ktorý žil pred jeden a pol tisíc rokmi. Veď to bola manželka proroka Josuu – židovská Mária – ktorá mala sestru Martu a brata Lazara, sestru jeho matky Máriu Jakubovú a ďalších, ktorí nikdy neboli v blízkosti Radomíra a Magdalény. Tak ako vedľa nich neboli žiadni ďalší „apoštoli“ – Pavol, Matúš, Peter, Lukáš a ostatní… Bola to rodina proroka Josuu, ktorá sa pred jeden a pol tisíc rokmi presťahovala do Provensálska (ktoré v tých časoch sa volala Z. Galia)… Židovka Mária bola milá, ale úzkoprsá žena, vydatá veľmi skoro. A nikdy sa nevolala Magdaléna… Toto meno na ňu „zavesili“ v snahe spojiť tieto dve nezlučiteľné ženy do jednej.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d