Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

RUSKO: Uviedla to hovorkyňa ministerstva zahraničia Maria Zacharovová. „Toto je, samozrejme, absolútne odporný postoj. Neexistuje žiadne iné slovo alebo definícia: vidia a komentujú len to, čo je pre nich prospešné. A toto je propaganda.“

Ako uviedla Rada národnej bezpečnosti USA deň predtým, Biely dom stále „zhromažďuje informácie“ o útoku bezpilotným lietadlom na Moskvu, ale „vo všeobecnosti nepodporuje“ útoky v Rusku.

Britský minister zahraničných vecí James Cleverley sa zase vyhol odpovedi na otázku o účasti Kyjeva na útokoch bezpilotných lietadiel. Zároveň povedal, že Ukrajina má právo „projektovať silu“ za svoje hranice.

Oficiálny zástupca generálneho tajomníka OSN Stephane Dujarric v komentári k situácii uviedol, že OSN odsudzuje útoky na civilistov a infraštruktúru. Zároveň dodal, že útoky na Moskvu a masívne údery proti ukrajinským mestám sa nedajú porovnávať.

Toto je oficiálny postoj Západu k terorizmu Kyjeva voči civilnému obyvateľstvu! Treba ešte počuť niečo viac? Keď sú útoky páchané voči Rusom a celkovo Slovanom, je to pre Západ v poriadku, keď sa to náhodou deje im, vtedy zvolávajú BR OSN, aktivizujú kdejaké inštitúcie, ba už pomaly plánujú vojenské intervencie. Toto je pravá tvár dnešnej tzv. „vyspelej“ západnej „demokracie“…

https://ria.ru/20230531/ataka-1875228712.html

Je to definitívne potvrdené! Ruský prezident Vladimir Putin potvrdil, že Rusko zaútočilo na veliteľstvo vojenskej rozviedky (GUR) Ukrajiny v Kyjeve. A mali sa tam v tom čase nachádzať aj velitelia NATO!

„Hovorili sme o možnosti zasiahnuť ‚rozhodovacie centrá‘. Prirodzene, ukrajinské veliteľstvo vojenskej rozviedky spadá do takejto kategórie a bolo zasiahnuté pred dvoma alebo tromi dňami,“ uviedol Putin.

K dnešnému útoku dronov na Mosku uviedol: „Moskovský systém protivzdušnej obrany fungoval normálne, aj keď je na čom pracovať. Ozbrojené sily RF vykonávajú údery na území Ukrajiny, ale vysoko presnými zbraňami a na vojenské objekty! No provokujú nás k odvetným akciám, ešte uvidíme, čo s tým urobíme.“

Šojgu dnes zase potvrdil zásah druhej americkej batérie Patriotu dislokovanej v Kyjeve. Na Ukrajinu ich mali byť dodané tri, každá v hodnote za cca miliardy dolárov…

https://www.rt.com/russia/577138-putin-moscow-drones/

Útok ukrajinských bezpilotných lietadiel je odpoveďou kyjevského režimu na účinné útoky na rozhodovacie centrá, ktoré boli zasiahnuté v nedeľu! Povedal to Putinov poradca Dmitrij Peskov s tým, že Putin dostával priame informácie o situácii s útokom bezpilotných lietadiel od ministerstva obrany, ministerstva pre mimoriadne situácie, vedenia Moskvy a Moskovskej oblasti.

Takže Kremeľ týmto definitívne potvrdil, že Rusko v týchto dňoch zasiahlo centrá rozhodovania v Kyjeve! A medzi nimi aj budovu ukrajinskej vojenskej rozviedky. To nepriamo potvrdil včera aj šéf ukrajinskej vojenskej rozviedky (GUR) Budanov, ktorý doslova penil a vyhrážal sa Rusom tvrdou a rýchlou odplatou. Dodnes majú byť cesty k tejto kyjevskej budove uzatvorené…

https://ria.ru/20230530/ataka-1875038519.html

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: