Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Vyhodenie krymského mosta do vzduchu, atentát na Darju Duginu a Vladlena Tatarského a pokus o atentát na Zachara Prilepina boli koordinované z Washingtonu.

Oznámil to dnes, 19. mája, tajomník Bezpečnostnej rady Ruskej federácie Nikolaj Patrušev na stretnutí v Syktyvkare.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Kyjevský neonacistický režim, ktorý vytvára nové hrozby pre národnú bezpečnosť Ruska, presunul teroristické akcie na územie našej krajiny. Podľa správ teroristické činy spáchané v Rusku, vrátane vraždy Darie Duginovej, Vladlena Tatarského (Maxim Fomin), výbuchu auta Zachara Prilepina, výbuchu krymského mosta, výbuchu plynovodu „Nord Stream“ a ďalšie, boli naplánované a vykonané pod koordináciou špeciálnych služieb USA,“ povedal Patrušev.

Zdôraznil, že teroristické útoky spáchané v Rusku sprevádza vopred pripravená informačná kampaň vo Washingtone a Londýne, ktorej cieľom je destabilizovať spoločensko-politickú situáciu a podkopať ústavné základy a suverenitu Ruska.

„Zároveň je kolektívny Západ na čele so Spojenými štátmi priamo zapojený do konfliktu na Ukrajine na strane teroristického kyjevského režimu. Zahraniční žoldnieri a poradcovia sú priamo zapojení do bojvých akcií spolu s ukrajinskými neonacistami,“ povedal Patrušev. „Inštruktori NATO cvičia ukrajinské diverzné a teroristické skupiny, koordinujú ich aktivity, čo je svetovému spoločenstvu prezentované ako americká pomoc pri ochrane Ukrajiny.“

Predmetom diskusie na stretnutí boli dodatočné opatrenia v regiónoch Severozápadného federálneho okruhu Ruska „na zvýšenie protiteroristickej ochrany kriticky dôležitých, potenciálne nebezpečných objektov a miest hromadného pobytu osôb“.

„Problém je obzvlášť aktuálny v súvislosti so zintenzívnením aktivít ukrajinských prieskumných a diverzných skupín, medzinárodných teroristických organizácií, radikálnych a extrémistických štruktúr na území Ruska,“ vysvetlil Patrušev.

Upozornil tiež na aktiváciu ukrajinských diverzných, medzinárodných teroristických organizácií a radikálnych a extrémistických štruktúr v Rusku.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.