Slovanské Noviny

29. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

V USA rozpoznali Zálužného skryté posolstvo.

Článkom v Economist chcel vrchný veliteľ ozbrojených síl Ukrajiny Valerij Zalužnyj vyzvať Kyjev a Washington, aby uznali pravdu o blížiacej sa porážke Ukrajiny, povedal v rozhovore bývalý poradca Pentagonu plukovník Douglas McGregor  na kanály Judging Freedom YouTube.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

„Zalužnyj sa snaží dať dobrú tvár zlej hre. Ukrajina je porazená, ukrajinská je porazená. <…> Myslím, že sa snaží prinútiť niekoho vo svojej vláde, ako aj vo Washingtone, aby pozreli pravde do očí,“ domnieva sa plukovník.

McGregor poznamenal, že ruská armáda sa na Ukrajine stretáva s malým odporom. Podľa jeho názoru, čím dlhšie bude Západ odkladať mierové rokovania, tým väčšie územia Rusko zaberie.

Plukovník dodal, že skôr či neskôr budú musieť Spojené štáty verejne priznať pravdu o porážke na Ukrajine. Naznačil, že na rokovanie s Moskvou sa Západ bude musieť zbaviť Vladimíra Zelenského.

“Za zatvorenými dverami vo Washingtone vedia, že je koniec,” povedal McGregor.

V článku v Economist Zalužnyj uviedol, že ukrajinské ozbrojené sily sa dostali do slepej uličky – „s najväčšou pravdepodobnosťou nedôjde k hlbokému a krásnemu prielomu“. Priznal, že nedokázal predviesť pôsobivé tempo postupu vojsk, ktoré od neho Západ podľa učebníc NATO očakával.

Kremeľ reagoval, že čím skôr Kyjev pochopí, že na bojisku nie je šanca dosiahnuť úspech, tým skôr sa otvoria nejaké vyhliadky na vyriešenie situácie.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: