Slovanské Noviny

12. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Dočetl jsem článeček na Novinky.cz s názvem „Pacifista Babiš začíná být bezpečnostním ohrožením země, míní Lipavský“, píše na facebooku Jaroslav Štefec.

Nějaký Jaroslav Soukup v něm prezentuje názory pirátského polovzdělance Jana Lipavského, takto podle Wikipedie profesí politika, manažera a ministra zahraničí, které veřejně prezentoval v profláknutém pořadu Otázky Václava Moravce v ČT.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Normálně mi podobné výlevy nestojí ani za přečtení, ale zaujal mě jak samotný titulek, tak arogantní výrok Lipavského, že Andrej Babiš neví vůbec nic o zahraniční politice, doplněný o informaci, že Andrej Babiš „… najíždí na nějakou pacifistickou notu, nevím, kdo mu ty mírové příspěvky píše, ale mně přijde, že začíná být bezpečnostním ohrožením této země“. Což vyvozuje z faktu, že Andrej Babiš hovoří otevřeně o potřebě míru mezi Ukrajinou a Ruskem.

Samozřejmě hájil rovněž kroky Petra Fialy, který se aktuálně pokouší definitivně zničit naše vynikající vztahy se Slovenskem, veden zřejmě svou až fanatickou zahleděností do jakési vize vyhlášení války Ruské federaci a všem, kdo by jejímu prosazení snad stáli v cestě.

Obvykle nerad používám expresiva. Ale v tomto případě si fakt nemohu pomoci. Janu Lipavskému se totiž podařil vskutku mistrovský kousek. Díky němu dostal termín „blb“ naprosto nový, dosud netušený rozměr a bádání o jeho hloubce a obsahu se může stát novým vědním oborem. Gratuluji!

ZDROJ: FB Jaroslav Štefec/PL

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d