Slovanské Noviny

8. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

„A teraz sa pozrime na ďalšie metódy ničenia ľudí, ktoré nesúvisia s ich fyzickou likvidáciou, ale napriek tomu sa tieto metódy nestávajú menej nebezpečnými. Neviditeľné spôsoby ničenia sú ešte nebezpečnejšie, keďže sú NEVIDITEĽNÉ – väčšina ľudí ani netuší, čo v skutočnosti sú.

Začnime alkoholizmom, ako jednou z „najstarších“ neviditeľných metód ničenia ľudí. Pred zavedením kresťanstva sa pilo len v troch prípadoch – pri narodení dieťaťa, po porážke nepriateľa a na pohrebe! A „pilo sa“ veľmi striedmo: ani na pohrebe, ani pri narodení dieťaťa opíjať sa bolo neprijateľné! Len na hostinách na počesť veľkého víťazstva nad nepriateľom si bojovníci dovolili vypiť trochu viac … medu alebo medoviny! Keďže nikto nič iné nepil! Etylalkohol obsiahnutý v medovine bol štruktúrou podobný etylalkoholu, ktorý vyrába človek, ako medziprodukt látkovej premeny organizmu, a preto nepôsobil na ľudský organizmus tak negatívne ako vodka a iné alkoholické nápoje, ktorými sú dnes zavalené všetky obchody! Najmä, keď si uvedomíte, že sa v minulosti pilo veľmi málo!

Vodka sa v európskej časti súčasného Ruska objavila prvýkrát v roku 1428 a okamžite bola zakázaná! Vodka bola opäť prinesená do ruských krajín až v polovici 16. storočia a prvá krčma sa objavila až za Ivana Hrozného v Moskve a vtedy bola jediná, volala sa „Cárov kabak“. Zároveň boli ľudia za to, že sa na verejných priestranstvách objavovali opití, potrestaní pokutou a boli poslaní vytriezvieť do väzenia.

Až za Petra Veľkého sa vodka objavuje všade. Na doplnenie rýchlo sa vyprázdňujúcej pokladnice Peter Veľký zavádza mnohé dane. Je to on, kto prináša alkohol zo Švédska a vytvára štátny monopol na vodku. Vodka sa predávala v štátnych krčmách, trhoch a staniciach prepriahania koní. Pred Romanovcami bola opilosť v Rusku neresť. Bol to Peter I., ktorý začal v Rusku vštepovať opilstvo, spustil širokú reklamnú kampaň, vštepoval opilstvo na všetkých úrovniach spoločnosti a nútil ľudí opíjať sa vlastným príkladom. Monopol na vodku priniesol do štátnej pokladnice rozprávkové zisky, ktoré boli potrebné na jej účely. Peniaze zaplatené za týmto účelom zo štátnej pokladnice sa začali rýchlo vracať späť s minimálnymi nákladmi. V sovietskych časoch boľševici „znásobili“ skúsenosť Petra Veľkého, urobili z vodky tekutú menu, cez ktorú okrádali ľudí, brali im tie mizerné groše, ktoré im boli vyplácané vo forme miezd atď. Ale za čias Petra Veľkého mala vodka, slávna Petrova vodka, iba 14 stupňov!

Takže implantovaná myšlienka bezuzdného ruského opilstva je ďalšou lžou, ktorá očierňuje ruský ľud! Aktívne spíjanie ľudu začalo až po revolúcii v roku 1917, keď sa samo opilstvo začalo aktívne propagovať všetkými vtedajšími prostriedkami! Jedným z hlavných dôvodov, prečo boľševici-bundovci spíjali obyvateľstvo krajiny, bolo to, že človeka pod vplyvom alkoholu ľahko ovláda PSI-vplyv (psychologický), KEĎŽE ALKOHOL NIČÍ PRIRODZENÚ OCHRANU ČLOVEKA!

A to nie je všetko!

Alkohol ničí nielen zdravie a psychiku pijúceho človeka, ale spôsobuje aj genetické zmeny. Zistilo sa, že pri požití nad 8 – 9 LITROV ETYLALKOHOLU NA OBYVATEĽA ROČNE DOCHÁDZA K NEZVRATNÝM GENETICKÝM ZMENÁM! V súčasnosti je v súčasnom Rusku spotreba etylalkoholu na obyvateľa VIAC AKO 18 LITROV ROČNE! Sociálni paraziti urobili z ETYLALKOHOLU GENETICKÚ ZBRAŇ! A najhoršie na tom je, že ľudia pod vplyvom neuro-lingvistického programovania „dobrovoľne“ ničia seba, svoje budúce deti a národ ako celok!

A to nie je všetko!

Aktívne sa distribuujú a vnucujú hlavne mladej generácii drogy (alkohol patrí medzi najsilnejšie drogy), ktoré nezabíjajú budúcnosť národa, ale SÚČASNOSŤ!

A to nie je všetko!

Všetky pôrodnice v Ruskej federácii sú INFIKOVANÉ STAPHYLOKOKOM aureus! Keď narodené dieťa začne dýchať, spóry Staphylococcus aureus sa počas prvých troch dní po pôrode dostanú cez nosohltan do mozgovomiechového moku, potom začne stafylokoková infekcia svoj devastujúci účinok na IMUNITNÝ SYSTÉM ČLOVEKA. V dôsledku toho sa oslabuje imunitný systém človeka, vzniká celý rad ochorení urogenitálneho systému, pľúc, srdca, mozgových dysfunkcií, narušenia hormonálneho systému, straty zraku atď. Stafylokokovou infekciou sa nakazia nielen deti narodené v pôrodniciach, ale aj všetci ostatní, ktorí navštevujú nemocnice a kliniky! Touto infekciou sú infikované takmer všetky zdravotnícke zariadenia a lekári veľmi dobre vedia, čo je zlatý stafylokok a že ak je pôrodnica nakazená touto infekciou, tak ju NIČ NEMÔŽE ZNIČIŤ, vrátane ultrafialového ošetrenia priestorov! A jedine úplné zničenie budov pôrodníc je v takejto situácii jediným východiskom.

A to nie je všetko!

Sociálni paraziti, ktorí zničili poľnohospodárstvo Ruska, sa intenzívne snažia vnútiť používanie GENETICKY MODIFIKOVANÝCH ORGANIZMOV! Potravinové produkty získané z geneticky modifikovaných rastlín a zvierat sú skutočnou GENETICKOU ZBRAŇOU! Navonok sa zdá, že takéto potravinové výrobky sa nelíšia od bežných, a to je práve ich osobitné nebezpečenstvo. Chlieb vyzerá ako chlieb, mäso vyzerá ako mäso, zelenina a ovocie vyzerajú ešte lepšie ako normálne. A v chuti nie je žiadny rozdiel! Ale na GENETICKEJ ÚROVNI sú veľmi výrazné rozdiely. Chromozómy geneticky modifikovaných organizmov nesú implantované časti iných rastlín a živočíchov, a nielen! Tieto „skromne“ umlčiavané genetické zmeny v rastlinnej a živočíšnej produkcii, uskutočňujú v organizmoch ľudí, ktorí konzumujú geneticky modifikované potraviny, NEZVRATNÉ ZMENY VEDÚCE K ÚPLNEJ STERILITE V TRETEJ GENERÁCII!

A len pred pár mesiacmi sa objavili takéto geneticky modifikované organizmy (GMO), vytvorené v laboratóriách USA, ktorých konzumácia VEDIE K STERILITE V PRVEJ GENERÁCII! Inými slovami, ak dnešná mladá generácia bude jesť potraviny vyrobené z tohto nového typu GMO, VŠETCI SA STANU STERILNÍ! Navyše, genetická zbraň je navrhnutá tak, aby GMPP (geneticky modifikované potravinové produkty) viedli k STERILITE KONKRÉTNEHO NÁRODA ALEBO NÁRODNOSTI VÝBEROVO! A toto vnucujú sociálni paraziti Ruska!!!

Je vidieť, že sociálni paraziti sa nevedia nijako ukludniť, UŽ VIDIA ZNIČENÝ RUSKÝ A INÉ DOMORODÉ NÁRODY RUSKA! Ako sa len BOJA SOCIÁLNI PARAZITI RUSKÉHO NÁRODA! Počas druhej svetovej vojny sa im nepodarilo zrealizovať plán na zničenie Slovanov a v prvom rade ruského národa. Pripomeniem, že podľa plánu Adolfa Hitlera „Barbarossa“ (ruský barbar) sa po porážke Sovietskeho zväzu plánovalo ZNIČIŤ 50 percent OTROKOV A DRUHÝCH 50 percent – STERILIZOVAŤ!

Vtedy sa sociálnym parazitom nepodarilo uspieť, hoci viac ako TRIDSAŤ MILIÓNOV ĽUDÍ položilo svoje životy, aby zastavili tento plán sociálnych parazitov! Ale sociálni paraziti sa zjavne nevzdali svojho nápadu! Keďže teraz nemajú príležitosť fyzicky zničiť ruský ľud, obrátili sa na GENETICKÉ ZBRANE, na tú najpodlejšiu verziu – premeniť jedlo na takúto zbraň! Najprv vytvoriť umelý hlad a potom prísť k hladným deťom s geneticky modifikovanými potravinovými produktmi v podobe „záchrancov“ pred hladom! To je obzvlášť nechutné, pretože hladné deti ani ich rodičia ani nepochopia, že takéto jedlo je smrteľné! Ale skúste to vysvetliť matkám hladných detí, najmä, keď iné jedlá vôbec nie sú a navonok smrteľné jedlá sa V NIČOM NEODLIŠUJÚ OD NORMÁLNYCH!..“

Nikolaj Levašov

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: