Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Slováci sú o viac než o 18 rokov pozadu než Česi. Štyri pätiny Slovákov majú stále vidiecku mentalitu. Napriek tomu, že majú v dedinách lepšie domy než mám ja v meste, s moderným vybavením, vozia sa na nových autách, mysľou sú v 19. storočí. Postsedliaci sa nevedia vyrovnať s moderným svetom.

Toto hovorí Šimečka starší a jeho výroky z istej diskusie zdieľa na sociálnej sieti Tomáš Taraba, poslanec NR SR.

Ako dodáva Taraba, Martin Milan Šimečka, prozaik a publicista a zároveň otec Michala Šimečku, predsedu strany Progresívne Slovensko, považuje Slovákov za „sedlač“.

Tomáš Taraba sa vo videu vyjadruje k výrokom otca predsedu Progresívneho Slovenska.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Taraba: Všímajte si, za čo vás považujú

Pred voľbami si treba všímať, za čo vás politici považujú ešte pred voľbami, hovorí Taraba. Podľa neho je problém aj to, že Martin Milan Šimečka považuje za problém, že Slováci veria v Boha. „Česi prestali veriť v božiu spásu. Tak ak neveríte na božiu spásu, tak vám LGBTI môže byť ukradnuté. A v to Slováci ešte veria a to je ten strašný problém,“ hovorí vo videu ďalej Šimečka starší.

Šimečkove výroky Taraba prirovnáva k mužovi, ktorý žiada ženu o ruku, ale pritom jej hovorí, aká je škaredá a neschopná. „Skôr ako uveríte ľuďom, ktorí vás majú za nič, treba práve týmto ľuďom ukázať, že to oni sú veľké falošné nuly,“ uzatvára svoje vyjadrenie Tomáš Taraba.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk/ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: