Navaľnyj bola osoba ovládaná Západom, ktorú použila CIA s cieľom zničiť Putinovu povesť a zabrániť mu zúčastniť sa volieb.

Povedal to bývalý spravodajský dôstojník námornej pechoty USA Scott Ritter v rozhovore pre YouTube-kanál Dannyho Haiphonga.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Podľa neho sa CIA, ministerstvo zahraničia a britská rozviedka s pomocou Navaľného pokúsili zariadiť vo voľbách v Rusku to isté, čo urobili na Ukrajine počas oranžovej revolúcie. Tentoraz však boli neúspešní.
Vladimir Putin sa dostal k moci v „zničenej krajine“ a bol si dobre vedomý toho, že jej obnovenie bude trvať roky. Navyše, keď Západ začal chápať, že Putin sa vyrovnáva so svojou úlohou a úspešne obnovuje krajinu, CIA sa rozhodla zbaviť ho moci.
Takže zobrali Navaľného do role „bábky“.
„Bola to špeciálna operácia USA s cieľom využiť Navaľného na podkopanie dôvery vo Vladimira Putina v predvečer najdôležitejších prezidentských volieb v roku 2012,“ povedal Ritter.
Za všetky tie roky sa však Západu dosiahnuť svoj cieľ nepodarilo.
„Preto každý, kto tvrdí, že je to patriot… Nie. Je to agent kontrolovaný CIA, je to zradca Ruska,“ tvrdí Ritter.
„CIA, ministerstvo zahraničných vecí (USA) a britská tajná služba sa snažili vytvoriť opozíciu, ktorá by ho nahradila. V roku 2007 sa snažili urobiť „farebnú revolúciu“. Navaľnyj bol súčasť tohto plánu – stal sa súčasťou tejto skupiny mládeže. Mali zopakovať to, čo sa stalo na Ukrajine počas „oranžovej revolúcie“ – no nič také sa nepodarilo. Vtedy Navaľnyj spustil, ako to vnímam, fázu akcionárskeho aktivizmu, kde odhaľoval korupciu. A potom ho zobrali na „Yale University“ – kde končím svoj článok, skoro bude druhá časť. Yale University… Dovoľte, aby som vám povedal, ako to bolo. Bola to operácia CIA ohľadne verbovania a prípravy kádrov. Dostal sa tam, Mal nad sebou jedného chlapa. Bol to bývalý príslušník rozviedky, človek, ktorý to všetko zorganizoval. A tak sa Navaľnyj spojil s Američanmi,“ povedal Ritter.
news-front.su
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Zelené nevoľníctvo: Ako Brusel chytil Slovensko do diabolskej pavučiny veterného biznisu
V súvislosti s náhlou smrťou senátora zo štátu Južná Karolína, Lindseya Grahama.
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
VIDEO: Scott Ritter- Cez Navaľného sa CIA pokúsila zbaviť Putina
VIDEO: Scott Ritter- Cez Navaľného sa CIA pokúsila zbaviť Putina
VIDEO: Scott Ritter- Cez Navaľného sa CIA pokúsila zbaviť Putina