Slovanské Noviny

23. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: „Prezident Pavel už ani neví, kde je. To je mezinárodní ostuda co si dovolil vůči Ficovi. Slovákům se za něho omlouvám. Němci opět selhali, nyní při výrobě multikulturního člověka.

Disidenti odkrývají pokrytectví vlády,“ vyhlásil šéfredaktor Mladej fronty DNES Jaroslav Plesl. Český moderátor a novinár Luboš Xaver Veselý z XTV debatoval na tému aktuálnej spoločensko-politickej situácie so šéfredaktorom MF DNES Jaroslavom Pleslom.

• Pavel chtěl Ficovu páteční návštěvu zrušit. Přemluvila ho až Čaputová

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„To je ‚borec!‘ Ale já myslím, že on vůbec neví, kde je. Jestli si myslí, že je partnerem paní Čaputové… Podle toho, co se psalo na Novinkách, tak důvodem bylo, že se pan Fico nepěkně choval k paní Čaputové na Slovensku.“ – konstatuje Jaroslav Plesl.

• Jsme tu ještě doma, ptají se Němci po zápase v Berlíně. Turci ovládli hřiště i hlediště

„Je to úplně symptomatické pro to, co se děje dneska ve světě a zvlášť v Evropě. No, jestli to Němce překvapuje, tak tuhle otázku si měli klást před mnoha a mnoha lety, teď už s tím nic neudělají.“ – pokračuje Jaroslav Plesl.

• ANO je minulostí, vstup do Přísahy pro mě není téma. Místo stávkování by se občané měli zaměřit na volby, doba je sice složitá, ale určitě se nemáme tak špatně.“ – Petr Vokřál

„To je fluidní narativ, protože ten příběh interpretovaný slovy, ‚nemáme se tak špatně‘, je nyní velmi populární. Nedávno jsem ho zaznamenal od prezidenta Pavla, který říkal: ‚Nemáme se tak špatně, jak někteří říkají‘, což má naučené, protože tohle přesně říkali komunisti.“ – podotýká Jaroslav Plesl.

Viac vo videu:


Zdroj: xtv.cz / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d