Špecialista na internú medicínu, hepatológiu, reumatológiu, imunológiu a alergológiu MUDr. Michal Piják ležiaci s koronavírusom na bratislavských Kramároch hovoril v InfoVojne o šokujúcom spôsobe súčasného liečenia a diagnostikovania pacientov.

Doktor Piják patrí medzi rizikových pacientov v prípade infekcie COVID-19. Trpí viacerými autoimunitnými ochoreniami, preto sa u neho predpokladal príznakový priebeh ochorenia COVID-19. Je hyenizmus, ako sám hovorí, keď sa po hospitalizácii z neho posmievali aj kolegovia, lekári, novinári … a označovali ho za antivaxera.
MUDr. Piják: Vieme, že oni potrebujú, čo najviac mŕtvych pacientov na COVID-19. Lekári, nemajú ďaleko k tomu, aby zabíjali pacientov…. To sú neuveriteľné vecí, čo sa tu deje. Bohorovnosť lekárov je až patologická. Všetky omyly, ktoré sa tu urobili podám v sťažnosti na úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
MUDr. Piják hovorí, že my nemáme dôkazy, čo urobí očkovanie s imunitou, takýto experiment. Hovorí, že dobré to neurobí. Očkovanie podľa neho môže vyvolávať nové mutácie. Dôvodom je mutovanie vírusu, COVID-19 je RNA vírus a tie mutujú strašne veľa. Ľudia sú klamaní, čo na to povedať.
Oni potrebujú strašiť ľudí, všetkými spôsobmi. A ten konečný cieľ je vakcinovať, nútiť a presviedčať ľudí.
Viac vo videu:
Vypočujte si aj šokujúci rozhovor MUDr. Michala Pijáka s analytikom Jánom Baránkom o jeho hospitalizácii a „liečbe“, ktorá bude mať trestno-právnu dohru pre konkrétnych lekárov v článku TU.
Zdroj: InfoVojna / inenoviny.sk
Fico: Matrika zapíše len manželstvo muža a ženy. To, že iný zväzok uznajú v zahraničí, nič neznamená
Irán údajne v návrhu dohody s USA vyrokoval okamžité zastavenie bojov, zrušenie sankcií aj blokád, stiahnutie amerických síl, 300 miliárd dolárov na rekonštrukciu a uvoľnenie zmrazených financií.
„Rusko nemá záujem o konflikt s NATO,“ vyhlásil americký generál Alexus Grynkewich, ktorý je vrchným veliteľ spojeneckých síl Severoatlantickej aliancie v Európe
VIDEO: Žiadna konšpirácia. Šéfka amerických tajných služieb Tulsi Gabbardová oznámila šokujúcu správu, že USA financovali viac ako 120 tajných biologických laboratórií po celom svete, vrátane štyridsiatich na Ukrajine.
Prečo nový migračný pakt EÚ nerieši kľúčové problémy kontinentu
Pentagon sťahuje svoje jednotky z Európy
„Konzervatívny“ premiér Magyar otvoril dvere adopciám detí homosexuálnymi pármi
Rusko buduje vlastný orbitálny systém. Nebude horší ako Starlink, potvrdil Putin
Putin počas osláv Dňa Ruska: “Našim nepriateľom môžeme dať len jednu radu: nebojujte proti Rusku”
Kallasovej hrozné tajomstvo. Po Putinových slovách sa „zbláznila“. „Bude to viac než len rezignácia“
Prichádza veľká skúška pre planétu: Mohutné El Niño môže rozhýbať počasie po celom svete
Fico pritvrdil voči Bruselu: Slovensko si nenechá diktovať, ako má chrániť svoju identitu
Pred dvadsať siedmimi rokmi, 11. júna 1999, ruskí výsadkári v Bosne vyskočili na obrnené vozidlá a začali „Pochod na Prištinu“.
Čo je kľúčový nástroj na zvrhnutie nepohodlných vlád a vyvolávanie regionálnych konfliktov?
Rusko začne bojovať vážne. Začína sa špeciálna hra
Rekordne skorá žatva na Slovensku: Sucho urýchlilo úrodu, padol rekord
Rokliny v Slovenskom raji sú opäť otvorené
Orbán sa vracia! Ústavou ide zabojovať proti bruselskému Migračnému paktu
Inšpektori stiahli obľúbené kurčatá, chemická stopa v mäse
VIDEO: Iránsky konflikt vstúpil do najnebezpečnejšej fázy.
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
VIDEO: MUDr. Michal Piják v InfoVojne: „Za vyššie úmrtia na COVID môže neodbornosť. Lekári, nemajú ďaleko k tomu, aby zabíjali pacientov!“
VIDEO: MUDr. Michal Piják v InfoVojne: „Za vyššie úmrtia na COVID môže neodbornosť. Lekári, nemajú ďaleko k tomu, aby zabíjali pacientov!“
VIDEO: MUDr. Michal Piják v InfoVojne: „Za vyššie úmrtia na COVID môže neodbornosť. Lekári, nemajú ďaleko k tomu, aby zabíjali pacientov!“