Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: MUDr. Bukovský pripomína moderátorovi Kovačičovi z Markízy, ako jeho manželka Hanzelová počas covidizmu odmietla diskutovať o faktoch mimo jej názorovej bubliny

Hlavne, ako on sám mlčal, keď zapchávali ústa ľuďom s iným názorom na covid a konflikt na Ukrajine, keď počas predchádzajúceho Hegero-Matovičo-Ódorovho režimu vypínali občianske médiá a teraz ako veľký hrdina bojuje za slobodu názoru a demokraciu.

Lekár MUDr. Igor Bukovský, PhD. – bývalý odborný asistent Fyziologického ústavu Lekárskej fakulty UK v Bratislave a externý prednášateľ na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave zverejnil video adresované progresívno-liberálnemu politickému aktivistovi – moderátorovi TV Markíza Michalovi Kovačičovi, ktorý zneužil svoju reláciu počas živého moderovania na útoky voči vedeniu spravodajstva Markízy, ktoré obvinil z cenzúry a orbanizácie televízie.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pochybujem, že sa tento odkaz dostane do Vašej bubliny, ale vlastne je viac určený skôr do verejnej diskusie ako priamo Vám. Napriek tomu ho adresujem Vám.

Vaša manželka kedysi v súvislosti s kovidovými opatreniami legendárne nabubrelo vo videu denníka SME vyhlásila, že sú to fakty a o faktoch sa nediskutuje, lebo sú to fakty. Neboli. Väčšinou to boli iba subjektívne domnienky členov kovidbyra. Toto však fakty sú:

Keď ste sa narodili, chystal som sa už k maturite.

Viac vo videu:

Dlhoročný moderátor diskusnej relácie Na telo – Michal Kovačič zneužil svoju nedeľňajšiu reláciu počas živého moderovania na útoky voči vedeniu spravodajstva Markízy. Týždeň po atentáte na premiéra Roberta Fica obvinil nadriadených z cenzúry a orbanizácie televízie. Úroveň svojej diskusnej relácie vyzdvihoval tvrdením, že získala tento týždeň novinársku cenu udelenú Sorosovou nadáciou.

Zdroj: Facebook Dr. Igor Bukovský / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.