Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Protislovenské a antisociálne strany PS a SaS vedome škodia vlastnej krajine v Bruseli. Je mi zle ako občanovi Slovenskej republiky, keď vidím tento prístup, že čím horšie pre Slovensko, tým lepšie pre pomätenú opozíciu.

Myslím si, že už tohto prístupu naozaj stačilo a Slovensko by mali v Bruseli reprezentovaťľudia, ktorí sa nehanbia za štátny znak na svojej hrudi, konštatuje minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) pri videozostrihu z relácie V politike, ktorý zverejnil na sociálnej sieti.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kto klame v Bruseli

„Všetky tie obavy v Bruseli vznikli iba na základe protislovenských strán, ako je napríklad Progresívne Slovensko. Bolo to presne na príklade toho, čo europoslanci pán Hojsík, pán Wiezik, klamali v EP. V prázdnej sále, vyslovené lži na lži. Nič iné,“vysvetľuje minister vnútra s tým, že dnes už sa rokuje na čisto technickej úrovni medzi vládou a EK a preberajú sa už detaily.

Ako má vyzerať konštruktívna strana

Hoci má minister vnútra voči KDH množstvo výhrad, toto hnutie uznalo, že Slovensko je právnym štátom. Michala Šimečku sa preto pýta, či mieni PS naďalej „ohovárať“ Slovensko, že nie je právnym štátom.

„Je mi zle, ak zástupcovia Slovenska v Bruseli neobhajujú slovenské záujmy tak, ako sa to má robiť, ale ak bojujú proti Slovensku. Toto je pre mňa neprijateľné a nehovorím to, ako minister vnútra,“podotýka Matúš Šutaj Eštok. Hovorí to, ako občan SR, ktorému sa počínanie tých, čo chodia ohovárať do Bruselu nepáči.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d