Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Poslanec za SNS Pavel Ľupták vo svojom príspevku počas rozpravy v NR SR poukázal na prepojenie ľudí pracujúcich v politických mimovládkach s opozičnou stranou Progresívne Slovensko. Jeho poslanecký kolega Ivan Ševčík zase poukázal na schému ako si iná mocnosť v rôznych mimovládkach vychová,

vycvičí, vyškolí, vyfinancuje svojich agentov, ktorých potom nasadí do nimi vytvorených strán a môžu deštruovať našu spoločnosť na svoj obraz.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Viac vo videu:

K vystúpeniue Pavla Ľuptáka sa pripojil svojim príspevkom na sociálnej sieti aj jeho kolega z poslaneckého klubu SNS, bývalý riaditeľ ÚBOK-u, exšéf policajnej inšpekcie generál Ivan Ševčík:

Človek musi rozmýšľať nad chovaním peésakov mimovládkami vychovanými. Čítam veľa komentárov, je vidieť, že ľudí táto téma zaujíma. A ľudia majú svoj názor. Jeden dobrý kamarát mi dal školenie a rozšíril mi moje vedomosti. Politické strany a ani kandidáti na prezidenta nesmú prijímať dary zo zahraničia. To je zákon. Už v minulosti musela strana Vlasť na čele s JUDr. Harabinom vrátiť dar z ČR. Samozrejme tie správne denníky sa tomu riadne venovali. Ale poďme si rozobrať na drobné, prečo sa tak bránia prijatiu zákona o mimovladkach a ich financovaní zo zahraničia.

Najkrajšie na tom je to, že pokiaľ politická strana v SR nemôže prijať ani cent zo zahraničia, tak mimovládky môžu prijať milióny eur. No a za tieto judášske groše môžu potom každý týždeň organizovať rôzne protivládne akcie a platiť dobrovoľníkov, ktorí potom ako „aktivisti“ pomáhajú progresívcom a liberálom. Pripadne môžu ako platení mimovládkari hejtovať národne zmýšľajúcich ľudi na internete a dávajú na nich trestné oznámenia.

Ďalší paradox je, že takto zo zahraničia financovaná liberálna progresívna mimovládka, tak tá a aj jej členovia s peňaženkami plnými zahraničných peňazí, tak oni potom môžu v kľude darovať tieto peniaze politickým stranám, ale aj rôznym kandidátom na verejne funkcie, či prezidenta… môžu, lebo sú zo Slovenska. Ale s judášskými eurami ….

Krásne vymyslené a ešte krajšie financované. Takže zahraničie si v rôznych mimovládkach výchová, vycvičí, vyškolí, vyfinancuje svojich agentov, ktorých potom nasadí do nimi vytvorených strán a môžu deštruovať našu spoločnosť na svoj obraz. No a tí čo ich školia, cvičia majú vo svojej krajine taky istý zákon zv. „FARA“ , lebo sa boja, aby sa im nestalo to, čo chcú robiť a robia iným.

Myslíte si, že pani poslankyňa odpovedala Paľovi Luptákovi na otázku, že koľko je v ich strane aktivistov z mimovládok ? Uhádli ste. Nie !!

Zdroj: YouTube / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d