Slovanské Noviny

22. septembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Migranti už dorazili do Bratislavy, kde okupujú centrum mesta. „Čo iné čakať od odchovancoch Sorosa: Čaputovej, Ódora & Orlovského.

Otvorili hranice dokorán, lebo tak káže ich liberálna ideológia,“ komentuje situáciu Blaha. Približne 30 migrantov, nevedno odkiaľ, v centre Bratislavy v Horskom parku, o 15ej poobede, len pár metrov od hlúčiku hrajúcich sa malých detí a súkromných domov, Apoštolskej nunciatúry, zahraničných ambasád a rezidencií.

„Keby sa k moci dostalo Progresívne Slovensko, tak Šimečkovi slniečkari premenia Slovensko na baštu migrantov z celého sveta. Užijete si čaro multikulturalizmu, no-go zóny, mešity, gangy a džihád,“ reagoval na sociálnej sieti podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha.


„Akonáhle sme sa začali s nimi rozprávať na kameru, vyrútili sa na nás dvaja muži z ich skupiny, aby sme okamžite prestali. Tak sme sa radšej zdekovali. Polícia nikde,“ komentuje situáciu redaktorka Mimi Šramová.

Viac vo videu:

Blaha: Migranti už sú v Bratislave na každom kroku – toto ste chceli, pani Čaputová?!

Vo svojom statuse na Telegrame komentoval aktuálnu situáciu aj podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha:

Stačí sa prejsť po Bratislave a na každom kroku narazíte na hlúčiky migrantov. Už sú všade.

1. V Horskom parku, na Gottwalďáku, pri soche Mareka Čulena – všade migranti.

2. Ženy majú zahalené tváre, ale to samozrejme našim liberálom nevadí – čo tam po rovnoprávnosti mužov a žien. Muži v mladom veku, ktorí vraj utekajú pred vojnou – všetci sa volajú Abdul a všetci sa narodili 1. januára 2000.

3. Vymýšľajú si, že sú zo Sýrie, aby to hrali na vojnových utečencov. V skutočnosti sú to typickí ekonomickí, a teda nelegálni migranti. Nemajú tu čo hľadať.

4. Ale Čaputovej vláde trvalo niekoľko mesiacov, kým poslala vojakov chrániť hranice – aj to až po výzve Smeru.

5. A nepríčetný Hamran rozdáva ilegálom papiere, ktorými legalizuje ich pobyt, aj keď desaťtisíce Abdulov nevie ani len stotožniť – tým priamo porušuje zákon.

6. Ódor sa pokúsil o lacný marketingový ťah – vraj cez mimoriadku zmení náš zákon, ktorý údajne prikazuje polícii rozdávať povolenia o pobyte. To je čistý hoax.

7. Takéto papiere môže dostať iba legálny migrant, ktorý je stotožnený – schválne si pozrite, koľko sa takýchto papierov rozdalo za našej vlády. Prakticky nič. Lebo za Roberta Fica sa strážili hranice a žiadne papiere sa nerozdávali. Na rozdiel od týchto slniečkarskych tragédov.

8. To, ako sa Čaputovej vláda vyhovára na Smer, je už doslova detinské. Ale čo sa čudujeme – robia len to, čo chce Soros, ktorý ich pasie.

9. Otvorili hranice dokorán, lebo tak káže ich liberálna ideológia. Čo iné čakať od Čaputovej, Ódora a Orlovského, všetko Sorosových odchovancoch.

10. Keby sa k moci dostalo Progresívne Slovensko, tak Šimečkovi slniečkari premenia Slovensko na baštu migrantov z celého sveta. Užijete si čaro multikulturalizmu, no-go zóny, mešity, gangy a džihád. Už sa tešíte?

11. A pýtate sa, prečo migranti zaplavujú Slovensko a nie Rakúsko? Lebo Rakušania si chránia hranice, bodka.

12. Tragédiou je, že táto neschopná vláda tri roky vie, že vždy na konci leta prichádza vlna migrácie a napriek tomu nič neurobili – toto nemôže byť náhoda, toto je zámer.

13. Slovensko potrebuje v oblasti migrácie politiku tvrdej ruky. Ľudia majú strach. Oprávnený strach. V ďaleko bohatších európskych štátoch si nevedia poradiť s moslimskými komunitami, tak prečo by sme mali opakovať ich chyby?

14. My sme nikdy nikoho nekolonizovali, chceme si len chrániť našu kultúru a národnú bezpečnosť. Čo je na tom zlé?

15. Za toto všetko môže Čaputová a jej Progresívne Slovensko. Ale čo čakať od PS, ten ich domotaný Spišiak najnovšie vyhukuje, že politikov musia mať pod kontrolou oligarchovia, inak sa utrhnú z reťaze ako Hitler a Mussolini.

Milí priatelia,

oni už normálne útočia aj na demokraciu, preboha, zastavme tie ich neoliberálne a oligarchické experimenty.

Kým sem nanavozia ďalšie desaťtisíce migrantov a nezničia Slovensko!

Mne to hlava neberie. Na čo čakáme? Kým tu niečo spácha prvý terorista? Kým znásilnia prvú ženu? Toto neskončí dobre.

Pani Čaputová, vy tak kolosálne zlyhávate, že na to už ani nemám slov.

Zoberte si svojich multikulturálnych kamarátov domov do Pezinka, ak ich tak strašne milujete a prestaňte ohrozovať Slovákov!


Zdroj: YouTube Rozhovory s Mimi Šramovou / Telegram Ľuboš Blaha / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  História rytierskeho Rádu Hospitalierov Svätého Jána Jeruzalemského, Rodoského, Maltézskeho. Časť 2.

  Vplyv križiackych výprav na Bratstvo sv. Jána. V októbri 1096 v malom francúzskom mestečku Clermont rímsky pápež vyzval všetkých veriacich kresťanov v Európe, aby išli do ťaženia...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek, Tvorca a dnešná doba

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty. To,...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: