Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

„Deväť z pätnástich europoslancov odmieta progresivizmus aj eurofederalizmus a osem z 15 odmieta vojnu proti Rusku. Šach, mat!,“ skonštatoval námestník šéfa slovenského parlamentu v reakcii na výsledok eurovolieb, ktorý podrobnejšie rozobral v rozhovore s českou ekonómkou Ilonou Švihlíkovou.

Podpredseda NR SR a novozvolený europoslanec Ľuboš Blaha (Smer-SSD) vo svojom príspevku na Telegrame poukázal na to, že progresívni liberáli boli porazení nielen v parlamentných voľbách a v prezidentských voľbách, ale aj v eurovoľbách, nakoľko PS-ko v nich podľa neho utŕžilo Pyrrhovo víťazstvo. V následnom rozhovore pre český „Časopis !Argument“ hovoril aj o volebnej kampani, špecifikách a výsledkoch európskych volieb na Slovensku.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

MÉDIÁ KRYJÚ LIBERÁLNE ZLOČINY

Všimnite si, ako liberálne médiá mlčia o kľúčových témach, ktoré im nevyhovujú – príšerne sa boja.

1. Kompletne prestali písať o atentáte na premiéra Roberta Fica, pretože vedia, že nesú spoluzodpovednosť.

2. Pri Jánovi Kuciakovi či pri Teplárni sa tu zavzdušňovali celé roky, ale že opozičný aktivista takmer zavraždí predsedu vlády, to zahoďme za hlavu – veď za to aj tak vlastne môže Fico a Blaha.

3. To isté téma posielania zbraní na Ukrajinu. Štátny tajomník ministerstva obrany Igor Melicher jasne potvrdil, že Naď poslal stíhačky na Ukrajinu protiústavne a že klamal celé Slovensko.

4. A nikto nič. Bývalá vláda poprela ústavnosť, ohrozila našu národnú bezpečnosť a zradila naše národné záujmy – a médiá ani ťuk.

5. Nejaký trápny súd, na ktorom si Naď lieči komplexy a na ktorom sa predvádza Čaputovej ex-poradca Kubina, médiá riešia ako nejakú top tému, ale o Naďových zločinoch sú ticho ako voš pod chrastou.

6. Karma si ho nájde, nebojte. Naďa vytrestali voliči vo voľbách. Demokrati sa topia v dlhoch a Naďove zločiny postupne budú vychádzať na povrch – médiá ho nezachránia. Ups.

7. Najvtipnejšie je, ako sa liberálne médiá snažia zo 6 kresiel PS z 15 europoslancov urobiť triumfálne víťazstvo progresivizmu na Slovensku – a už sú s tým fakt smiešni.

8. Deväť z pätnástich europoslancov odmieta progresivizmus aj eurofederalizmus a osem z 15 odmieta vojnu proti Rusku. Šach, mat.

9. Darmo budú vrieskať, že Smer sa spolčuje s krajnou pravicou – my predsa iba pomenúvame realitu, nič iné. Počty sú jasné, PS je v kľúčových eurotémach v menšine – ja viem, že vás to bolí.

10. Progresivizmus prehral a vy to viete, slniečkari, však už toľko neplačte. A prestaňte kopať do Smeru, sme vlastenecká ľavica a sme na to hrdí.

11. Úplne ma dojalo, aká téma sa robí z funkcií vo vedení parlamentu. Predseda jednej z pobočiek PS Gröhling dokonca vyhlásil, že Slovensko je pred kolapsom, lebo podpredseda NR SR Blaha odchádza do Bruselu.

12. Vraj je v ohrození chod ústavných inštitúcií. Nikdy som netušil, ako veľa pre tuná Branislava znamenám.

13. Prepáčte, pán Gröhling, túto lásku neviem opätovať, ale môžem ubezpečiť opozíciu aj jej stranícke médiá, že budúcnosť Slovenska sa neodvíja od toho, kto bude na postoch vo vedení parlamentu.

14. Nebojte, vyriešime. Keep calm and wait.

15. Liberálne médiá a opozícia cítia, že prehrávajú. Porazili sme ich v parlamentných voľbách, v prezidentských voľbách a aj v eurovoľbách to ich PS-ko utŕžilo Pyrrhovo víťazstvo. Ups.

A ľudia stoja za Robertom Ficom a nikdy nezabudnú na to, čo ste mu spôsobili. Darmo to budete ututlávať – nezabudnú

Ľuboš Blaha výsledok volieb do Európskeho parlamentu komentoval aj v rozhovore s českou ekonómkou Ilonou Švihlíkovou:

Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha / YouTube Časopis !Argument / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.