Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Jaroslav Dušek o (ne)súvise negatívnych zdravotných následkov a pichaním anticovidových injekcií, o chorobe & hojení a o matrixe tzv. expertov

V ktorom stámilióny polodebilov podliehajúcich trendom si robí navzájom sebe poradcov. Český filmový a divadelný herec Jaroslav Dušek v 1. časti svojho nového rozhovoru pre Nadační fond Svědomí národa komentuje aktuálne spoločensko-politické dianie.

Jak se nám žije ve světě, kde na všechno „potřebujeme“ experty? Jaroslav Dušek v novém jarním rozhovoru svým typickým humorem a nadhledem opět šťourá do chlácholivých představ těch, kdo mají rádi svůj klídeček v současném systému.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Nesnažím se nikoho dráždit,“ zdůrazňuje, ale přesto jeho výroky často rozčilují zastánce „klasického“ úzkoprofilového pohledu na vědu, medicínu, vzdělávání.

Bez ohledu na reakce a občasné mediální štvanice proti jeho osobě stále trpělivě vysvětluje, že každý člověk je spolutvůrcem svého zdraví a propaguje lékaře a vědce, kteří se odvážili opustit dogma a dívají se na člověka, léčení a uzdravování jinak.

„To samozřejmě úplně popírá chiméru farmaceutického systému a rozzuří to ty, kdo na tom chtějí vydělávat,“ říká.

Kromě zdraví a zodpovědnosti za svůj život jsme si povídali i o divadle a příběhu hledání a nalezení nových prostor pro Jaroslavovo Divadlo Kampa.

Rozhovor má dvě části, na pokračování se můžete těšit v příštím týdnu.

Viac vo videu:

Kdo je Jaroslav Dušek


Jaroslav Dušek patří mezi nejznámější české herce. Ztvárnil řadu výrazných filmových rolí, hlášky některých z jeho komediálních postav zlidověly. V divadelních projektech Jaroslava od mládí přitahovala improvizace. Stojí na ní i Divadlo Vizita, které Dušek spoluzaložil před více než 40 lety. Přes divadlo Dušek přináší divákům i moudrost starých indiánských civilizací. Jeho představení Čtyři dohody a Pátá dohoda, v nichž herec vychází ze stejnojmenných knih Dona Miguela Ruize, se stala hitem. V současnosti je Dušek známý také jako moderátor pořadu Duše K, v němž prozkoumává zákoutí lidské duše a tvorby prostřednictvím rozhovorů s hosty, jejichž povolání, poslání či činnost jdou nějakým způsobem mimo hlavní proud.


Zdroj: Nadační fond Svědomí národa / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d