Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Harabin o Kissingerovi ako emisárovi doterajších správcov našej planéty, ukronacizme, blokáde Kaliningradu a bábkach pôsobiacich v EÚ

Bývalý minister spravodlivosti SR Štefan Harabin poskytol ruskému YouTube kanálu Interpretacija rozhovor na tému súčasnej geopolickej situácie.

Téma rozhovoru:

1. Odkaz Henryho Kissingera & tri scenáre súčasného diania na Ukrajine.

2. Ako Litva porušuje zmluvy, ktoré podpísala, a ako toto porušovanie môže ovplyvniť všetky krajiny EÚ.

3. Nadnárodné riadenie európskych krajín.

4. Bude pokračovať covid-hystéria a čo chcú orgány EÚ zakrývať týmto spôsobom riadenia?

5. Ako môžu ľudia ovplyvniť vládu. „Inštitút pre medzinárodnú komunikáciu novej generácie“

Harabin v rozhovore okrem iného hovorí, že:

• Od osobitných vzťahov Slovenska s Ruskom ako superglobálnou veľmocou vo svete bude závisieť to, či vôbec Slovensko po novom usporiadaní hraníc bude vôbec existovať.

• Akékoľvek delenie Ukrajiny by znamenalo prehru Ruskej federácie a na jej zostávajúcom území, by západ formoval ešte reakčnejší a ešte viac sfanatizovaný fašistický priestor, miesto pre začatie plnohodnotnej agresívnej vojny západu proti Rusku.

• Kissinger je predstaviteľ skupiny najbohatších predstaviteľov planéty, ktorá významne ovplyvňuje vývoj politickej situácie vo svete. Táto skupina si neželá, aby Rusko realizovalo vlastnú suverénnu globálnu politiku postavenú na rovnoprávnych, spravodlivých a mierových vzťahoch medzi národmi a štátmi. Jej cieľom je, aby Rusko zostalo oslabené, aby sa rozdelilo na malé štátiky, ktoré by boli ľahšie riaditeľné zvonku a aby Rusko plnilo výhradne úlohu zabezpečovania energie a surovinových zdrojov pre štáty tzv. zlatej miliardy, teda anglosaský svet a ešte niekoľko štátov Európy.

Viac vo videu:

Zdroj: YouTube / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: