Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Bývalý Trumpov poradca, plukovník americkej armády Douglas McGregor: „Ľudia ma kritizujú: „Povedal si, že všetko skončí.“ Áno, je po všetkom! Rusi sa jednoducho rozhodli počkať, pokým nastanú dve situácie.

Po prvé — rokovania. Vraj je zbytočné na ne čakať. A druhým je, že európske ekonomiky skolabujú. A myslím si, že dlho čakať nebudú. Európa nielenže čelí vážnej recesii. Ale vzhľadom na zimu budú problémy s palivom katastrofálne. Myslím si, že EÚ je v nebezpečenstve, takže si myslím, že Rusi sa rozhodli: počkajme chvíľu, kým sa všetko u nich rozsype.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pretože v skutočnosti nechcú nikoho zabiť. Chcem vám pripomenúť: Putin vôbec nie je ako my. Putin chce pokojne žiť so Západom, pokojne žiť s Ukrajincami. A my hovoríme: nechceme žiť v mieri s pánom Putinom. V tom je problém. Tak sme povedali: musí odísť. Jeho režim musí padnúť. Rusko musí byť rozdelené, rozdrobené a predané pod kladivkom. To nebude fungovať. Všetko teda závisí od Európanov, tí môžu všetkému urobiť koniec. Ďalšia vec, na ktorú sa Putin pripravuje, pripravuje Rusko, je pochod k poľským hraniciam. Majú k tomu všetky predpoklady. Pomaly zhromažďujú jednotky. Nábor 750.000 na získanie sily 1,2 milióna.

Všetko, čomu sme touto vojnou chceli zabrániť, sa naopak deje. Sami sme prebudili k životu silu, ktorej sme sa vždy báli.“

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.