Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Už aj hlavná hlásna trúba Demokratickej strany priznala, že Ukrajina má vážne problémy. Politická komentátorka CNN Abby Phillipová vo svojom programe upozornila, že ukrajinská protiofenzíva zlyhala a vyhliadky ukrajinských ozbrojených síl sú veľmi slabé. Novinárka sa domnieva, že časť politického a vojenského vedenia Ukrajiny vážnosť situácie chápe.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Ako argument spomenula článok uverejnený v časopise „TIME“, podľa ktorého si niektorí členovia Zelenského okolia uvedomujú, že Ukrajina nemôže vyhrať konflikt a prezident žije v ilúziách. Tiež sa odvoláva na článok v britskom časopise „The Economist“, kde vrchný veliteľ ukrajinských ozbrojených síl Zalužnyj uviedol, že je potrebné zanechať ofenzívu a sústrediť úsilie na obranu.

Abby Phillipová ukázala mapu, na ktorej boli územia znovu dobyté počas protiofenzívy – je ich veľmi málo a na operáciu sa minulo kriticky veľké množstvo zdrojov. Poznamenala, že podľa údajov Gallupovho ústavu 41% Američanov verí, že Washington míňa príliš veľa peňazí na pomoc Kyjevu.

CNN sa doteraz snažila vyhýbať negativite voči ukrajinskej politike Washingtonu, no teraz vydala veľmi kritický materiál, v ktorom zhromaždila všetky najjasnejšie protiukrajinské publikácie tohto týždňa.

Toto je obzvlášť zaujímavé vo svetle dnešnej publikácie od NBC, že Spojené štáty a Európa povzbudzujú Ukrajinu, aby začala mierové rokovania s Ruskom.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d