Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

O riziku prevratu, ktorý by mohol zvrhnúť ukrajinského prezidenta Zelenského, ale aj o tom, či sa koalícia nerozháda kvôli kreslu predsedu parlamentu. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD) vytiahol na predsedu PS Michala Šimečku jeho niekdajšiu prácu zo Sorosovej Stredoeurópskej univerzity.

Blaha hovorí, že ide o manuál na uskutočňovanie majdanov a štátnych prevratov za účelom dosadiť do vedenia štátu a jeho štruktúr poslušných politikov slúžiacich Západu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha vo svojom videu poukázal na materiál písaný Michalom Šimečkom z jeho študentských čias v zahraničí, ešte pred tým ako začal pôsobiť v politike a stal sa europoslancom a neskôr aj predsedom Progresívneho Slovenska.

Revolucionár” Ľuboš “Che” Blaha vytiahol na svetlo sveta študentský počin šéfa Progresívneho Slovenska Michala Šimečku. Píše sa v ňom, ako sa robili takzvané farebné revolúcie, ktorých cieľom bolo nastoliť zmeny režimov v niektorých krajinách.

“Oni pokiaľ nemajú vládu pod kontrolou, chcú ju zničiť. Za každú cenu. Vybrali si Šimečku, že je to ich človek, pripravený na majdany a urobí zmenu. Oni nebudú rešpektovať voľby, chcú aby sme posielali zbrane na Ukrajinu. Ak nebudeme skákať, ako pískajú, tak nás budú chcieť zničiť,” tvrdí Ľuboš Blaha o postupoch, ktoré sa podľa neho používajú na zvrhnutie legitímnych vlád.

Blahovu divokú teóriu podporujú aj pikantné detaily zo Šimečkovej práce zo zákulisia podobných prevratov na Ukrajine, v Gruzínsku či na Balkáne.

Viac v relácii TERAZ TAKTO s Ankou Žitnou a podpredsedom NR SR Ľubošom Blahom:

Celá debata:

Zdroj: pluska.sk / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d