Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ministerstvo kultúry predložilo návrh zákona, ktorý rieši mediálne bahno, do ktorého sa RTVS prepadla počas Machaja, Makaru a Jančkárovej, uviedol na sociálnej sieti podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha.

,,Celé Slovensko na toto čakalo – RTVS už dlho nemala nič spoločné s verejnoprávnosťou a objektivitou. Keď prejde nový zákon, RTVS konečne prestane byť hlasnou trúbou progresivizmu a militarizmu. Komerčné televízie by sa takisto mali zamyslieť, či chcú pokračovať vo svojom džiháde proti ľavicovým, vlasteneckým a mierovým názorom. Markíza sa totálne sprofanovala a v podstate pôsobí už iba ako tlačové oddelenie Progresívneho Slovenska – ten odpad, čo produkujú, treba úplne ignorovať,“ uviedol Blaha v statuse.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Slovenské mediálne prostredie sa premenilo na výkladnú skriňu manipulácie

,,K Dibákovej už nikto normálny nechce ísť – hovorili sme o tom aj na Infovojne, nech sa páči, krátky zostrih, otvorili sme kopu tém a dobre sme sa nasmiali. Slovenské mediálne prostredie sa premenilo na výkladnú skriňu manipulácie, politického aktivizmu a oligarchických záujmov. Našťastie, do hry vstúpili slobodné občianske médiá, alebo tiež – alternatíva. Vďakabohu,“ hovorí podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d