Slovanské Noviny

1. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

A pravdepodobne aj z rozhodnutia Európskej Agentúry pre lieky – EMA. „Výber“ z článku Kathy Dopp, Gumshoe News.

Hneď na začiatku upozorňujem, že v USA je tá vakcinácia povinná. Nasledujú „dobré správy“ – ale podľa toho ako ich interpretujeme. Môžete sa zachrániť pred ublížením použitím Vášho práva nebyť použitý na experimentovanie. Toto zahrnuje experimentálne testovanieako aj vakcinácie vakcínami schválenými len na experimentálne účely, a to je súčasný stav tých nasadených vakcín

Norimberský Zákon, ktorého návrh vznikol v roku 1947, vyžaduje Informovaný Súhlas, bez “zasahovania akéhokoľvek prvku sily, podvodu, klamania, nátlaku, vyhrážky, zveličovania, alebo inou skrytou formou obmedzovania alebo nátlaku…”

Deklarácia OSN o BioEtike, prejednávaná, Článok 6 – Súhlas, hovorí: “Akákoľvek preventívna, diagnostická a terapeutická lekárska (medical) intervencia môže byť vykonaná výlučne s predchádzajúcim, slobodným a informovaným súhlasom dotyčnej osoby.”

A teraz ten Informovaný súhlas – podľa Federálneho Zákona USA – Nariadenie 50.20: Všeobecné požiadavky na Informovaný Súhlas,

“Žiaden informovaný súhlas, či ústny alebo písomný, nemôže obsahovať žiadne viny zbavujúce vyjadrenie, cez ktoré by sa objekt alebo reprezentujúca osoba  bola prinútená zbaviť sa, alebo by vyzerala že sa zbavila, akýchkoľvek zo svojich právnych nárokov, alebo že zbavuje, alebo vyzerá akoby zbavovala, inštitúcu, alebo jej zástupcov, zodpovednosti za nedbanlivosť“. 

Tie COVID-19 vakcíny nie sú schválené FDA (Food and Drugs Administration) a teda sú vedené ako  “experimentálne” v rámci Autorizácie pre Núdzové Použitie – Emergency Use Authorization.Vyhrážky odmietania základných práv na cestovanie, prácu, účasť na verejných podujatiach, a ísť do školy, nesmú byť použité na donútenie osoby aby sa stala predmetom experimentálnych lekárskych procedúr, a žiaden informovaný súhlas, ak bol daný, nemôže oslobodiť inštitúciu ktorá ich administruje zo zodpovednosti z nedbanlivosti.

Osoby môžu uplatniť svoje právo nebyť vakcinované, alebo nevlastniť certifikát o vakcinácii napísaním, alebo vyhlásením: Neudeľujem informovaný súhlas aby som bol vakcinovaný.” 

Podobne, ani PCR testovanie nie je odsúhlasené FDA. Podľa CDC, “Ak škola nasadzuje stratégiu testovania, testovanie má byť ponúkané na dobrovoľnej báze. Je neetické a nelegálne testovať niekoho kto nechce byť testovaný, včítane študentov, ktorých rodičia alebo zákonní zástupcovia nechcú aby boli testovaní”. CDC  – Centers for Disease Control and Prevention USA – Centrá pre ovládanie a prevenciu chorôb.

Prezident Zväzu Učiteľov (Teachers’ Union) Michael Mulgrew vyhlásil v Otvorenom Liste: “PCR COVID testovanie nie je schválené FDA. Dostalo len autorizáciu pre núdzové nasadenie – Emergency Use Authorization (EUA). Je v rozpore s federálnymi zákonmi prikazovať akýkoľvek produkt úrovne EUA.”

Teda sumarizácia: Tí čo majú námietky, môžu použiť Zákon proti pokusom na ľuďoch na vyhnutie sa ako testovaniu, tak aj vakcinácii.

Ďalej reakcia na verejnú propagáciu vakcinácie: Propagátormi sú v USA dvojica Amy Goodman a Dennis Moynihan.

1. Amy Goodman a Dennis Moynihan by si mali preveriť údaje. Na rozdiel od mnohých rozvinutých krajín, včítane USA, ľudia vo väčšine Afriky a Ázie majú dostupné nie drahé, a účinné postupy liečnia pre COVID-19. Ázia má menej ako 1/15-tinu a Afrika má menej ako 1/20-tinu z úmrtnosti na COVID v USA. Afričania a Ázijčania sú oveľa bezpečnejší ak sa jednoducho nechajú nainfikovať tým novým infekčným (endemic) SARS-COV-2 vírusom a vyvinú si prirodzenú imunitu, ktorá bude trvácnejšia a bude  rezistentnejšia proti novým mutáciám. Riziko prijatia experimentálnych neotestovaných vakcín (na ktoré si výrobcovia vybavili úplnu imunitu za spôsobenie akéhokoľvek poškodenia-(harm)!) je väčšie.

2. Tie COVID vakcíny majú už známe zdravotné riziká, ako vidieť dnes v CDC Systéme Reportovania Nepriaznivých Účinkov Vakcín –  Vaccine Adverse Events Reporting System (VAERS) – databáze, kde je hlásené k 26. Februáru 1,265 úmrtí, pričom je hlásená vyššia úmrtnosť u ľudí nad 60 rokov, ako pri ktorejkoľvek vakcíne predtým:

a. Každá vakcína vstrekne potenciálne škodlivú látku do svalu, ktorá môže byť spláchnutá do krvi, a následne prekročiť bariéru krv-mozog a spôsobiť neurologické poškodenia, ktoré môžu urobiť z osoby invalida po zvyšok života. Už hodne osôb dostalo závažné tvárové ochrnutia a ďalšie neurologické ochorenia, a niektorí zomreli v priebehu hodín po obdržaní tých experimentálnych COVID vakcín.

b. Syntetické spike proteíny v experimentálnych vakcínach obsahujú syncytin-homologous proteíny, ktoré sú základom pre formovanie placenty u cicavcov ako sú ľudia. Musí byť absolútne vylúčené, že by vakcína proti SARS-CoV-2 mohla spustiť  immúnnu reakciu proti syncytin-1, keďže v opačnom prípade môže prísť u vakcinovanej ženy k neplodnosti počas nedefinovanej doby. VAERS reportuje viac ako 100 spontánnych potratov keď boli vakcinované tehotné ženy. Ironicky, ten článok od Goodman-Moynihan žiada viac vakcinácií pre krajiny v ktorých sa už vyskytli námietky voči neplodnosť spôsobujúcemu aspektu vakcinácie.

c. Tento bod je už mnou viackrát spomenutou možnou „prehnanou obrannou  reakciou organizmu“, ktorá sa volá „cytokine storm – búrka obranných látok“ – a nastáva u zaočkovaných keď stretnú potom živý vírus – v origináli „wild“ – divoký. Vírus môže byť pre vakcinovaných smrteľnejší – reakcia spôsobí divoký zápal celého organizmu, volá sa to pathogenic priming (tu priznávam, že výrazu „smrteľnejší“ celkom nerozumiem).  

Tri podbody vynechané

Ako som povedal vyššie, pod ako medzinárodným, tak aj Federálnym zákonom, od existencie Norimberského Zákona v roku 1947, každá osoba má právo odmietnuť zahrnutie do pokusných – experimental – medecínskych procedúr. Žiadna z tých COVID injekcií schválených pre núdzové použitie, nepreukázala, že by predišla u očkovanej osoby nakazeniu infekcie SARS-COV-2, alebo jej šíreniu. V skutočnosti, ich pokusy ukázali, že vakcinované skupiny ten COVID-19 dostali, v rámci jedného až dvoch týždňov po vakcinácii, z ktorej boli dáta zhromažďované. Teda, žiadna z týchto  COVID injekcií nesplňuje vlastnú právnu definíciu CDC „vakcíny, ktorá predchádza ochoreniu a rozširovaniu nejakej choroby“. 4. Žiaden kontrolovaný pokus na ľuďoch nikdy nedokázal, že by zdravé deti, alebo iné osoby bez príznakov – children or other asymptomatic persons – rozširovali ten  SARS-

autor a preklad: Ivan Hečko

Zdroj: Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: