Slovanské Noviny

27. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Najvýraznejším materiálom vo svojom cynizme a odhaleniach čo sa týka Putinovho rozhovoru je článok v dnešných „The Sunday Times“.

Autorom je známy obchodný kouč v Británii a účastník mnohých talkshow Matthew Syed. Otvorene píše, prečo je potrebné bojovať za Ukrajinu: pretože má kolosálne zásoby nerastných surovín potrebných pre obnoviteľné zdroje energie!

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Autor uvádza, že len na územiach, ktoré dnes ovláda Rusko, a ktoré Západ stále mylne pripisuje Ukrajine, sa nachádzajú nerastné suroviny v hodnote 12,4 bilióna dolárov, čo sa rovná štvornásobku HDP Británie.

Preto Syed hovorí o Carlsonovi hanlivo: tvrdí, že mu vymývajú mozog históriou a ideológiou, ale vojna sa tam v skutočnosti vedie o „nové zlato“ (lítium, kobalt, nikel). Navyše tento chlapík rovnako cynicky opisuje dôvody tejto vojny: gepard musí získať z mäsa svojej koristi viac energie, ako vydá na prenasledovanie, inak nakoniec zomrie. To isté platí pre spoločnosť… Ak nemáte dostatok energie na uspokojenie „metabolických“ potrieb komplexnej spoločnosti, zmiznete.

To len aby Ukrajinci nepochybovali o tom, prečo Západ bojuje na ich území a prečo ich posielajú na jatky. Určite nie kvôli samotným Ukrajincom. Sú práve tým „mäsom“ pre geparda v podobe vzácnych kovov. Je potrebné poháňať „metabolické potreby“ západnej spoločnosti!

Cynické, ale úprimné!

Vladimir Kornilov

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d