Spojené štáty americké sa pripravujú na použitie „poslednej rezervy“. Na Ukrajinu by mohli byť odoslané zásoby zbraní z čias studenej vojny.

Píše o tom denník „Politico“ s odvolaním sa na svoje zdroje.
Podľa publikácie sa vo Washingtone začali uzavreté rozhovory o vyprataní munície z čias studenej vojny z bunkrov, ich následnej modernizácii a prevoze na Ukrajinu.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Jeden taký program už bol spustený: rakety pre dlho vyradené systémy protivzdušnej obrany HAWK americkej výroby by mali byť inovované, aby mohli byť odoslané do boja. Rakety HAWK budú doručené s niekoľkými odpaľovacími zariadeniami, ktoré sa Španielsko zaviazalo poslať Ukrajine.,“ píše sa v článku.
Je potrebné poznamenať, že HAWK sa stále v Európe a iných krajinách používa, ale začiatkom 90. rokov ho americká armáda zamenila za systémy „Patriot“.
news-front
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Zelené nevoľníctvo: Ako Brusel chytil Slovensko do diabolskej pavučiny veterného biznisu
V súvislosti s náhlou smrťou senátora zo štátu Južná Karolína, Lindseya Grahama.
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
USA vypratávajú z bunkrov muníciu z čias „studenej vojny“
USA vypratávajú z bunkrov muníciu z čias „studenej vojny“
USA vypratávajú z bunkrov muníciu z čias „studenej vojny“