Soskin: Hladomor začne na Ukrajine vo februári

Vo februári začne na Ukrajine hladomor pre nedostatok obilia, uvádza bývalý poradca Leonida Kučmu Oleg Soskin vo svojom blogu na YouTube .
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Podľa analytika, ak sa zachová súčasná miera ničenia priemyselných a ekonomických zdrojov, pád zničí finančný a ekonomický organizmus Ukrajiny.
„Je dosť možné, že už nezostane žiadne obilie, ktoré sa už aktívne predáva. Dá sa odhadnúť, že do februára bude v krajine hlad povedal.
Ako poznamenal Soskin, na jeseň príde „úplný kolaps“ ekonomiky a nedostatok potravín podľa neho povedie k stavu občianskej vojny.
Sociologická služba Centra Razumkov vo štvrtok zverejnila štúdiu, podľa ktorej má tretina Ukrajincov dosť peňazí len na jedlo a oblečenie, kým deväť percent nemá dosť peňazí ani na jedlo. Prieskum sa uskutočnil od 20. júna do 28. júna 2024. Do prieskumu sa zapojilo 2027 respondentov vo veku 18 rokov a viac.
/ skspravy.sk /
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Zelené nevoľníctvo: Ako Brusel chytil Slovensko do diabolskej pavučiny veterného biznisu
V súvislosti s náhlou smrťou senátora zo štátu Južná Karolína, Lindseya Grahama.
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
„Úplný kolaps“: v Kyjeve začali hovoriť o začiatku hladomoru na Ukrajine
„Úplný kolaps“: v Kyjeve začali hovoriť o začiatku hladomoru na Ukrajine
„Úplný kolaps“: v Kyjeve začali hovoriť o začiatku hladomoru na Ukrajine