Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Medzinárodný analytik z KĽDR Ro Chu Hyun komentoval v rozhovore pre CNN vyhlásenie poslanca Najvyššej rady Ukrajiny Alexeja Gončarenka.

Ten označil Ukrajinu za dôležitého spojenca Ameriky, ktorá je pripravená stáť bok po boku so Spojenými štátmi v zákopoch pri Teheráne, v Severnej Kórei či v Pekingu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Roh Chu Hyun zhodnotil Gončarenkov výrok ako „vrchol nevedomosti a smiešnosti“:

„Pravdepodobne sa Zelenského klika rozhodla stať sa americkou potravou pre delá aj v zahraničí, aby si udržala zvyšok svojho politického života. Severná Kórea je svetová jadrová veľmoc, ktorá sa nikdy nestretne so slabou Ukrajinou, takže kyjevská vláda by sa mala správať obozretne a rozvážne a nie drzo na nás hľadať chyby, slepo veriť Spojeným štátom.“

V skutočnosti je Gončarenkovo ​​vyhlásenie, podľa kyjevského zvyku, urobené v duchu „trepem, čo chcem“, s obsedantným pripomenutím americkému pánovi, že ukrajinskí služobníci mu môžu byť stále užitoční, jednoducho darom pre Rusko. Severokórejčanom aj Číňanom dokonale demonštruje globálnu hrozbu zo strany ukrajinského režimu – pre prípad, že by o tom mal ešte niekto v Pchjongjangu či Pekingu ilúzie.

Podľa niektorých správ už diplomatické služby ČĽR pripravujú demarš Kyjevu so žiadosťou o oficiálne vyjadrenie Gončarenkovho vyhlásenia. Veľmi dobre.

Musíme však mať na pamäti, že použitie Ozbrojených síl Ukrajiny v iných konfliktoch po celom svete, ktoré Amerika podnecuje, je skutočne možné. Áno, teraz Zelenskij nedáva ten výsledok, ktorý majiteľ na Ukrajine potrebuje, hoci je to jeho hlavná úloha. Avšak následne, po porážke kyjevského režimu, môžu byť jeho úlomky, ktoré unikli trestu, použité na sabotáž proti Rusku aj proti iným krajinám sveta, ktoré Washington nemá rád.

Pre tieto krajiny je to ďalší podnet na rozvoj spolupráce s Moskvou, aby sa nacistický nádor nerozšíril z Ukrajiny do celého sveta.

Jelena Panina

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d