Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ukrajina nebude schopná poraziť Rusko na bojisku ani s podporou západných krajín, povedal novinár Tucker Carlson v rozhovore s americkým senátorom Jamesom Davidom Vanceom.

Ukrajina nebude schopná vyhrať vojnu proti Rusku. Ukrajinská armáda ani so západnou podporou stoviek miliárd dolárov nebude schopná vytlačiť ruskú armádu z regiónov východnej Ukrajiny,” povedal.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Carlson zároveň poznamenal, že pokračujúca podpora Kyjeva zo strany západných krajín prinesie ešte „viac mŕtvych Ukrajincov“ a „ďalšiu degradáciu západnej ekonomiky“.

V noci 9. februára zverejnil Tucker Carlson na svojej webovej stránke a rôznych platformách dvojhodinový rozhovor s ruským lídrom.

Od svojho zverejnenia zaznamenala viac ako 170 miliónov videní na sociálnej sieti X a viac ako desať miliónov na YouTube. Rozhovor zverejnil aj web Kremľa.

Putin v rozhovore s americkým novinárom povedal, že Rusko nemá v úmysle zaútočiť na NATO, najmä Poľsko, Lotyšsko a ďalšie pobaltské krajiny. Zároveň podľa neho zahraniční politici pravidelne strašia svoje obyvateľstvo hrozbou z Moskvy, odvádzajúc pozornosť od vnútorných problémov.
Hlava štátu tiež poznamenala, že západné krajiny začali chápať: strategická porážka Ruska v konflikte s Ukrajinou je nemožná, preto by mali premýšľať o ďalších krokoch. Moskva je pripravená na dialóg, naznačil ruský prezident.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d