Ak dostal exminister práce Milan Krajniak prezývku Križiak, tak rovnaká by sa hodila aj na exministra školstva Juraja Draxlera. Ten postavil ďalšie kríže pred Úrad vlády, s čím sa pochválil aj na sociálnej sieti.

Minister školstva z vlády Roberta Fica sa začína zviditeľňovať netradičnými formami protestu proti súčasnej vláde Igora Matoviča. Iba pred dvomi týždňami „posial“ aj so svojimi stúpencami priestor pred Úradom vlády krížmi za obete Covidu, dnes v noci nimi „skrášlili“ prakticky celé námestie. Ako Juraj Draxler v statuse priznáva, je to na pamiatku všetkých obetí koronavírusu aj premiéra.
Draxler a jeho prívrženci urobili za noc z celého námestia pred Úradom vlády, kde osadili ďalšie kríže, akýsi pomyselný pamätník. „Nech vám pohľad z okna pripomenie, že sme stále na tom v boji s pandémiou zle a bežných ľudí šokuje, ako namiesto sústredenia sa na prácu, ktorá by zachraňovala životy, hráte svoje politické hry a vytvárate cirkus,“ odkazuje exminister školstva Igorovi Matovičovi a jeho vláde.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Tisíce ľudí zomreli a státisíce sú ubolené z ekonomickej situácie. Všetko sa dalo zvládnuť s menšími dopadmi, ak by sme mali aspoň trochu kompetentnú vládu. Vy sa zatiaľ naťahujete s Igorom, ktorého ste VY zrodili. Už týždne sa ozýva: len im to pripomínajte, odkážte, ako je ľuďom z nich zle. Tak sme naozaj veľký odkaz vyrobili,“ píše na samý záver krátkeho statusu Juraj Draxler.
zdroj: hlavný denník
IRGC reagovala na americké útoky: Na letecké základne dopadli rakety
Británia tajne pridelila finančné prostriedky! Ukrajina pripravuje letnú ofenzívu „za každú cenu“
USA si našli novú Ukrajinu a Čína začala svoju špeciálnu operáciu
Sever ako priestor pre spoluprácu
„Ak sa to stane, nebude sa vám to páčiť“: Britský novinár varuje pred obmedzovaním Ruska v Pobaltí
Vypustí Rusko Orešnik? „Putinov plukovník“ bol zabitý – Ukrajina sa trasie
Kde vzal Čaputovej poradca na tri byty v Bratislave? OZ Voľná zóna vyzýva Godu, aby to vyjasnil
Schengen už nie je taký voľný ako kedysi
USA spustili útok na Irán, Irán odpovedá
Lopatami proti mobilizačným “kanibalom”: v ukrajinskej Volyni prebehla “bitka za slobodu”
Pripomenutie občanom, ktorí „tlačili vakcíny“
Diana Panchenko: Energie a klima blázinec
VIDEO: V slovenských kinách sa začína premietať nový sci-fi film Deň odhalenia. Režisér Steven Spielberg je presvedčený, že vo vesmíre nie sme sami. Tvrdí, že jeho film je založený aj na svedectvách zainteresovaných ľudí
Vládny splnomocnenec Peter Kotlár nepodporí novelu zákona o verejnom zdraví. Namiesto toho predloží vlastný návrh úpravy definícií epidémie a pandémie
VIDEO: Profesor Peter Staněk o paradoxoch dneška: Geopolitická realita verzus mediálna propaganda
„Brána na Krym“ opäť pod útokom Ukrajiny. Most je poškodený a doprava stojí
Padlo trestné oznámenie na Progresívne Slovensko
Rusíni sa obávali najhoršieho: Prišla reakcia z múzea
Zázrak aj obrovský boj o život: V Bratislave sa narodili siamské dvojčatá
Závery vedeckej konferencie „Očkovať či neočkovať?“ Výzva vláde k 10 krokom
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
„Tisíce ľudí zomreli a státisíce sú ubolené z ekonomickej situácie,“ konštatuje Juraj Draxler
„Tisíce ľudí zomreli a státisíce sú ubolené z ekonomickej situácie,“ konštatuje Juraj Draxler
„Tisíce ľudí zomreli a státisíce sú ubolené z ekonomickej situácie,“ konštatuje Juraj Draxler