Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Neúnavný bojovník proti hoaxom Juraj Šeliga (Demokrati) sa zase raz predviedol. A hneď parádnym vlastným gólom – Na Facebooku s veľkou ľútosťou, že práve on musí byť poslom zlých správ zverejnil celkom šialené rošády, ktoré by sa po zmenách vo vedení štátu mali udiať. „Zotrel ho“ však podpredseda vlády Tomáš Taraba (SNS/Život-NS).

Juraj Šeliga sa zrejme v snahe zaujať štylizoval do posla zlých správ, aby Slovákom zvestoval zmeny, ktoré čakajú vládu. Tomáš Taraba jeho status okomentoval s tým, že je to nezmysel a podobné vyjadrenie zverejnil aj na svojej nástenke. Čerešničkou na torte je, že Šeliga a spol sa pasujú za „detektor lži“…

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Predstavil zmeny

„Mrzí ma, ak som poslom zlých správ, ale toto sú predbežné nominácie, ktoré nás zrejme o pár týždňov čakajú s posvätením Petra Pellegriniho,“ napísal v utorok (9. apríla) Juraj Šeliga na Facebooku. Podľa Šeligu sa Andrej Danko (SNS), Robert Fico (Smer-SSD) a Peter Pellegrini (Hlas-SD) mali dohodnúť na takýchto nomináciách:

  • Huliak – minister životného prostredia
  • Drucker – minister zdravotníctva
  • Laššáková – ministerka kultúry
  • Kaliňák – minister MIRRI
  • Taraba – minister hospodárstva
  • SNS – školstvo
  • Raši – predseda parlamentu

screenshot z komentárov pod statusom J. Šeligu

V závere statusu Šeliga sľubuje, že Demokrati nemienia mlčať a proti takejto vláde sa rozhodne postavia. Už prvý komentár v diskusii dáva tušiť, že „tu niečo nesedí“. Pridal ho totiž podpredseda vlády Tomáš Taraba.

Ten informáciu vzápätí zverejnil aj na svojej facebookovej stránke.

Čerešnička na torte

Hneď nad statusom so zbierkou vymyslených a Tarabom (účastníkom koaličných rokovaní, takže zrejme by o tomto zložení niečo vedel) vyvrátených nominácií Juraj Šeliga pozýva na podujatie nazvané

„Nesmierne sa tešíme, že vám bližšie predstavíme kandidátku do EP Jarmilu Kotekovú, no menšiu radosť máme z toho, čím jej manžel – slušný policajt a celá rodina musia kvôli zlovláde prechádzať. Jarka pochádza z tohto regiónu, hovoriť preto budeme o tom, čím žijete a musíte denne riešiť v Skalici a okolí,“ píše Šeliga v statuse k pozvánke. Ak sa vám meno pána Koteka zdá povedomé, tak áno, je to jeden z čurillovcov.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d