Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Tomáš Taraba (SNS – Život NS) sa vo svojom statuse na sociálnej sieti vyjadril, ako má vyzerať kandidát na post prezidenta Slovenskej republiky a kandidát na prezidenta ako taký. Pre neho je to kompetentná osoba, schopná veliť armáde, tvoriť zahraničnú politiku, hovoriť, kde bude aký veľvyslanec. Ak je prezident podľa Tarabu nesvojprávnym vojnovým štávčom, ktorý verklíkuje čo iný chce počuť, vie narobiť iba problémy. A na skutočné zahraničné misie pošle iba sebe podobných.

„Kandidát, ktorý celú kampaň postavil na tom, že má okuliare, dokázal, že vlastný názor nikdy nemal. Inak by neslúžil od Mečiara cez Dzurindu po Fica a Pelllegriniho, až objavil na staré kolená krásu Sulíka, Matoviča a Hegera,“ uviedol  nekompromisne Taraba.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Tomáš Taraba okomentoval jeho činnosť tým, že iba sekundoval zdecimovaniu našej obranyschopnosti. Slovenské nebo preto stráži aj vďaka pánovi s okuliarmi česká vláda, ktorej očividne vadí, že ako suverénny štát sme sa rozhodli mať na veci suverénny a svojprávny názor.

Môžeme sa spoľahnúť na sabotérov najbližších medzinárodných vzťahov?

„Do akej miery sa dá spoľahnúť pri obrane vzdušného priestoru na vládu, ktorej vadí naša suverenita a v záujme robenia kampane pánovi s okuliarmi preruší nadštandardné vzťahy medzi našimi národmi?“ pýta sa Tomáš Taraba.

„Pán s okuliarmi nás dal do polohy nesvojprávnosti kedy musíme chodiť žobrať jedných o to, aby poslali stíhačky ak bude treba a druhých zase, či nám láskavo nechajú systém na obranu jadrových elektrárni ak sme sa už aj vďaka pánovi s okuliarmi toho nášho zadarmo vzdali. Aj preto som rád, že od júla začnú na Slovensko prichádzať nové F16, žiaľ aj vďaka pánovi s okuliarmi pre ne za 3 roky nevedeli ani postaviť hangáre. Dnes hasíme to, aby nemuseli byť na letiskách v okolitých štátoch,“ konštatuje minister.

Pán s okuliarmi je dnes de facto nominant Progresívneho Slovenska. Túto stranu Taraba označil ako element, ktorý v Bruseli chodí rozširovať klamstvá o Slovensku, ktorej predseda Šimečka chodí lobovať, aby slovenským učiteľom, lekárom a cestárom zobrali eurofondy. Zvolenie pána s okuliarmi pre neho znamená, že už to nebude robiť len Šimečka, ktorému na ich rodinné nadácie slovenské peniaze nesmrdeli, ale bude to robiť aj prezident. Taraba vie, že Slovensko im vždy smrdelo a nič k nemu necítia.

„Prezident má de facto aj právo sabotovať zákony schválené v parlamente. Jeho predchodkyňa, ktorá pána v okuliaroch tak silno podporuje ukázala ako vypadá zohratosť s ústavným súdom ak ide o politiku. Ešte civilizovaný demokratický právny systém na svete nepozná, aby ústavný súd rozhodol v rozpore s jeho vlastnými predošlými rozhodnutiami. Že vlastne poprie sám seba. Takéto konanie totiž nielen robí z ústavných sudcov hlupákov, ale podkopáva ústavné zriadenie, ktoré je postavené na stabilite právneho systému,“ konštatuje Taraba.

Iba jeden kandidát vyhovuje chúťkam Judášov

Je preto iba jeden kandidát, od ktorého očakáva Zuzana Čaputová a mimovládne organizácie, že bude „presadzovať zmeny“. To jest, že bude robiť všetko pre konflikt ústavných inštitúcií, rozsievať chaos a robiť politiku na kolenách. Preto, ako sa vyjadril Tomáš Taraba, takéhoto kandidáta vo voľbách podporovať nebude.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d