Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Hamranove akcie sú neskutočným fiaskom! „Takto vyzerá v priamom prenose totálne fiasko a neskutočná hanba. Aláč pustený, Pčolinský pustený, vyšetrovatelia pustení. Toto je Hamranova polícia. Toto sú ľudia ktorí pre to, aby si kryli svoje vlastné zadky, neváhali hazardovať s medzinárodnou povesťou Slovenska,“ hovorí vo svojom najnovšom videu poslanec Tomáš Taraba.

Neváhali vyfabrikovať trestné stíhania

„Neváhali vyfabrikovať trestné stíhania najvyšších predstaviteľov bezpečnostných orgánov pretože vedia, že sú nahratí a to doslovne,“ informuje známy poslanec. Podľa neho, odposluchy na ktorých sú nahratí čurillovci, vznikali niekoľko mesiacov a na verejnosti je maximálne 5 či 10% z toho, čo existuje. Dôvodom akcií Š. Hamrana posledných dní podľa Tarabu je, že sa nevedia sa dostať k týmto nahrávkam. Poslanec pripomína, že sú to práve títo ľudia, ktorí doteraz kritizovali používanie 363-ky generálnou prokuratúrou a žiadali, aby sa všetky veci na ktorých robili, dostali až pred súd. Keď však ide o nich, urobia všetko pre to, aby sa ich kauzy na súd nedostali. Všetko sa deje v čase, kedy sa ich kauzy manipulácií trestných konaní mali do 2 týždňov dostať na súd.

„Zabudli ste označiť hlavu skupinky, Lipšica“

„Preto sa rozhodli, že vytvoria príbeh nejakej organizovanej zločineckej skupine. Tam sú všetci, ktorí sa kedy na nich krivo pozreli,“ vysvetľuje kandidát na kandidátke SNS a dodáva, že závadové osoby pre nich ukazovali prstom na rôzne osoby ako na zločincov. Všetko na ich objednávku.

Hamranove akcie sú neskutočným fiaskom

Dátumy však v mnohých prípadoch nesedia Taraba upozorňuje, že napríklad Vladimír Pčolinský mal podľa nich založiť zločineckú skupinu keď bol vo väzbe. Ďalej tvrdia, že prvé náznaky zločineckej skupiny o ktorej existencii hovoria, mali vzniknúť v roku 2016. Tá sa mala začať prejavovať v roku 2020.

„Kto sa v roku 2016 s Pčolinskými najviac stretával?“ pýta sa Taraba. „Nebol to náhodou Daniel
Lipšic? Takže zrejme ste v tejto skupinke, čurillovci, zabudli dať tú pravú hlavu,“ uzavrel.
Je to neskutočné fiasko Progresívneho Slovenska. Odvolajte Hamrana skôr, než destabilizuje
posledné zvyšky štátu,“ odkázal na záver Tomáš Taraba.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: