Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Minister vnútra Slovenskej republiky Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) sa v rámci svojho prvého výjazdu po krajine vybral na východ Slovenska. Kde okrem iného spolu s ďalšími vládnymi predstaviteľmi navštívil i miesta a obce, ktoré zasiahlo zemetrasenie.

Ódorova vláda zlyhala

Ešte stále novopečení vládni predstavitelia, ktorí navštívili miesta a obce, ktoré boli zasiahnuté ničivým októbrovým zemetrasením tak dobiehali to, čo vládny kabinet na čele s Ľudovítom Ódorom zmeškal. Podľa slov premiéra Roberta Fica sa úradnícka vláda na obete tejto prírodnej katastrofy hanebne vykašľala.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Odkaz pre hrdinov

„Počas môjho prvého pracovného výjazdu som mal možnosť osobne navštíviť oddaných hasičov a policajtov v Prešovskom a Košickom kraji, v Holčíkovciach, v Humennom a v mojich rodných Michalovciach. Bolo to v rámci nášho spoločného vládneho úsilia, pomôcť na východnom Slovensku, kde sme sa stretli aj so starostami postihnutých obcí. Som hrdý na ich neoceniteľnú prácu, či už pri zasahovaní po zemetrasení alebo pri zabezpečovaní hraníc a pomoci utečencom. Hasičom a policajtom budem vždy nápomocný. Ďakujem vám za vašu oddanosť a úsilie pre našu krajinu a bezpečnosť.’“ Napísal minister vnútra na sociálnej sieti.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d