Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom počulo, no čo to vlastne znamená? Prečo je dobrovoľný súhlas niekedy v radosti a niekedy pod tlakom? U nás na Slovensku sa niekedy hovorí: „Dobrovoľne nasilu.“Toto je dôležitý bod, ktorému je dobre rozumieť. Ak máte v hlave Myšlienku (či sa jej držíte vedome, alebo nevedome), že s vami môže niekto niečo urobiť, znamená to, že na metafyzickej úrovni dávate k tomu Súhlas. VY. Vaše presvedčenie je váš súhlas. A je úplne jedno, akým spôsobom vás niekto presvedčil. Či vám povedal pravdu a vy s ňou súhlasíte, alebo to bola forma polopravdy a vy s touto formou súzniete, alebo to bolo vyložene klamstvo a vy ste naleteli. V každom prípade ste súhlasili. Na základe Zákona Slobodnej vôle ste dali SÚHLAS. Rozhodli ste sa tak.

(Za príkladom dnes nemusíme chodiť ďaleko. Stačí si spomenúť na nedávne covid-nariadenia, kde ste „museli“ nosiť rúška na prechádzke v parku, na čerstvom vzduchu, aby ste sa nenakazili chorobou. Čo je úplne absurdné. A vy sami si pripomeňte, koľko absurdných situácií ste zažili a s čím všetkým ste vtedy súhlasili. A možno za svoj súhlas nesiete aj následky… No boli aj takí ľudia, ktorí nesúhlasili a prežili to rovnako. A možno ešte lepšie… ale to nie je témou týchto riadkov.)

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Zákon Slobodnej Vôle je základný zákon Sveta, v ktorom žijeme. On stanovuje všetky PRAVIDLÁ HRY a je to on, kto je riešením a východiskom z akejkoľvek situácie. Porozumenie tohto Zákona často umožňuje riešiť väčšinu problémov. Ide tu o to, že ak má niekto s vami nejaký zámer, potrebuje najskôr vytvoriť možnosť ten zámer vykonať. Tou možnosťou môže byť niečo, čo by ste zatiaľ na sebe nedopustili, no už súhlasíte, že v spoločnosti sa to môže diať. Možno niekde na druhej strane planéty. Potom si pripustíte, že sa to môže diať aj v Európe. Potom si pripustíte, že už to môže byť aj na Slovensku. A to už len krôčik k tomu, aby ste prijali možnosť, že sa to môže stať aj na vašej ulici, v blízkom susedstve a možno aj vám. SÚHLAS sa nevedome no slobodne dostal až do vášho života. A prečo? Lebo žijete v tom vedomí, že ak súhlasím s niečím, čo sa deje na druhej strane planéty, že to sa ma netýka.

Je úplne jedno, kde sa dnes na ľuďoch testuje nejaká forma nátlaku. Poznatky z tohto „testu“ si TEN, kto tu dnes vládne, alebo vládnuť chce, prenesie kde chce. Ak si dostatočne pripraví SÚHLASY ĽUDÍ žijúcich v tom regióne, o ktorý má záujem. Preto POZORNE POZORUJTE, ČO SA DEJE VONKU VO SVETE, ČO SA DEJE VO VAŠOM VNÚTORNOM SVETE A K ČOMU SMERUJETE.

Smerovanie by malo jednoznačne viesť k Harmónii, Zdraviu a Láske. To je Život v Mieri. Život v pokoji. A keď v Pokoji Tvoríte Harmóniu, výsledkom je zdravie ľudí aj spoločnosti. VŠETKO SO VŠETKÝM SÚVISÍ…

Uvedomte si, že dopustenie možnosti, že na vás môže niekto vyvíjať nejaký druh násilia, sa rovná Súhlasu, že na vás niekto môže vyvíjať násilie. Tak funguje Zákon Slobodnej Vôle.
PODĽA VAŠEJ VIERY BUDE VÁM DANÉ.

Ak pripúšťate, že na vás môže niekto vyvíjať tlak,
niekto ten tlak na vás vyvinie.

A ak žijete v nejakej životnej situácii,
že je už nutné niečo zmeniť,
musíte niečo zmeniť.

Tak jednoduché to je.
Je to len o vašom Súhlase,
je to len o vašom Rozhodnutí.

A ešte jednu vec je potrebné pochopiť.
Každé
rozhodnutie každého jedinca
rozhoduje o zmenách v Celku = v Spoločnosti.
To znamená, že člen rodiny rozhoduje svojim súhlasom nie iba o sebe. Zasiahne to celú RODinu. A rodina je súčasť RODu, súčasť náRODa.

Paraziti vedia o tom, ako funguje Zákon Slobodnej Vôle. Vedia že ovplyvnením slabších, labilnejších jedincov vedia ovplyvniť dianie v spoločnosti. Vedia, že slabší a labilnejší jedinci sú náchylní prijať úplatky, prijať funkciu, prijať úlohu a nemyslieť pri tom na spoločnosť, na národ, či na svoju rodinu. Je to dlhá hra. Dlho sa tu hrá… no ak spoznáte jej pravidlá, ak pochopíte, čo spôsobuje VÁŠ SÚHLAS, môžete tú hru vyhrať. Najskôr na svojej osobnej úrovni, potom na RODinnej, RODovej a aj náRODnej. Presne podľa Zákona Slobodnej Vôle. Správnym použitím vášho Súhlasu.

Nie je potrebné báť sa hmotného sveta.
On nie je nebezpečný, opak je pravdou.
Nebezpečná je neznalosť jeho Zákonov.
Zákonov Sveta, v ktorom my Ľudia Žijeme.

Zijemevedome.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.