Slovanské Noviny

29. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Možno nemajú ukážkový vzhľad, možno nie sú oblečené podľa módy, ale je v nich niečo úplne nevysvetliteľné, zvláštna krása, čaro, ktoré sa nedá prehliadnuť.. Chcete sa na ne pozerať, chcete ich obdivovať. Takéto boli skoro všetky SLOVANSKÉ ŽENY, žiadna sa na inú nechcela podobať. Každá bola jedinečná a zaujímavá. Nič také ako „trend“ vtedy neexistovalo.

Čo je na týchto ženách tajomné, čo iné nemajú?

Majú jedno veľmi dôležité tajomstvo. A tajomstvo je v tom, že skutočne krásna žena je šťastná žena. Krása nie je v kozmetike, nie v drahom oblečení, nie v účese, postave a dokonca ani v zručnostiach šikovného zvádzania.. Krása ženy je vo svojej čistote, v jej schopnosti milovať a byť šťastná, v jej schopnosti počúvať svoje srdce a žiť v harmónii so všetkými.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Žena, ktorá má vnútorný zmysel pre krásu, dôstojnosť, pokoj a šťastie, vyžaruje tieto stavy navonok a všetko, s čím príde do kontaktu, sa okamžite premení a naplní svetlom jej Duše. Všetku krásu, ktorú má v sebe, stelesňuje navonok, vo vzťahoch s ľuďmi, vo vytváraní harmonického priestoru doma, vo varení, v kreativite, vo výchove detí, v pomoci druhým ľuďom.. Keď je človek šťastný, žiari.

Preto je také dôležité vedieť si v sebe udržať pocit šťastia a pokoja, nech sa deje čokoľvek. Pestujte si Lásku k sebe každý deň, starajte sa o čistotu duše a tela. Zlepšite stránky svojej osobnosti, naučte sa byť ženou, myslieť a konať ako žena, osvetľovať svet Láskou a znásobovať v ňom Krásu…

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d