RTVS nás hrubo odignorovala! Skonštatoval to predseda národniarov Andrej Danko. Verejnoprávna televízia podľa neho kolosálne pochybila a musí niesť následky.

Na Slovensku sa v sobotu 29.10. konali voľby. Voliči si prvýkrát v jeden deň vyberali svojich zástupcov do orgánov miest, obcí i samosprávnych krajov.
Výsledky sú dnes už známe a aj niekoľkokrát premieľané v médiách. Líder národniarov má však ťažké srdce na RTVS.
„V komunálnych voľbách sme dosiahli lepšie výsledky ako Sme rodina a Republika. Porovnajte si prosím údaje v tabuľke. Napriek uvedenému nás RTVS hrubo odignorovala, preto podávame podnet na Radu pre vysielanie a retransmisiu,“ informoval opozičný politik na sociálnej sietii.

Podľa Danka RTVS ukazuje, že slúži iným ako slovenským záujmom.
„Ignoruje pravdu, fakty a hrubo zavádza verejnosť. Tieto výsledky nás utvrdzujú v tom, že naša práca má význam napriek tomu, že médiá dnes pravdu potláčajú a manipulujú,“ uzavrel národniar.
hlavnydennik.sk
24. december u Slovanov
Zelenského 20 bodov navrhovaného „mierového plánu“
Elektromobily sú na brutálnom ústupe. Prečo o nich klesá záujem raketovým tempom?
Všetci vtedy obvinili Rusko. Po štyroch mesiacoch Estónsko muselo priznať, že dron, ktorý spadol na jeho územie bol ukrajinský
Predpoveď slávneho generála sa napĺňa: Európa sa pripravuje na veľkú vojnu
V. A. Nebenzja na zasadnutí Bezpečnostnej rady OSN o situácii okolo Venezuely
„Ruský jazyk je silnejší ako ukrajinizácia,“ tvrdí bulharský politik
Ruský systém protivzdušnej obrany S-500 dokáže odhaliť stíhačky F-35
Miroosnova
Vysoké ceny ropy ako nástroj americkej finančnej politiky
Prírodná sila
Keď spoločenstvo mlčí, nastupuje manipulátor
Britská policie pilotně zavádí systém umělé inteligence pro sledování „podezřelých“ jízd řidičů
Revolta proti Bruselu: Von der Leyenová utrpela historické poníženie
48 hodín pre Kyjev. Odpočítavanie sa začalo: Toto je začiatok konca?
POZOR! Z obchodov sťahujú kávu, olej, mäso aj múku
Novela Trestného zákona podpísaná! Opozícia kvíli
Ruská odplata za vraždu generála si bude vyžadovať chladnokrvnosť
Ďalší americkí žoldnieri boli zničení ruskou armádou
VIDEO: „Konšpirátor je človek, ktorý rozmyšľa a neriadi sa väčšinovým názorom. Mladí ľudia túžia po pravde,“ tvrdí Jozef Banáš.
zo sekcie
SNS žaluje RTVS
SNS žaluje RTVS
SNS žaluje RTVS