Slovanské Noviny

27. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Kto platí Korčokovi túto kampaň? SMER-SSD sa pýta Ivana Korčoka, kto mu platí predvolebné mítingy na námestiach.

To sa totiž postupne stalo z protestov proti vlád a proti zrušeniu ÚŠP. Smer sa zároveň pýta, či budú peniaze vynaložené na túto „kampaň“ aj oficiálne priznané v kampani.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kto platí Korčokovi túto kampaň?

Zdá sa, že z protestov proti vláde R. Fica sa pomaly ale iste stala kampaň pre Ivana Korčoka. Všimli si to mnohí a sú si toho vedomí aj zástupcovia strany Smer. Na sociálnej sieti sa objavil príspevok.

„Pán Korčok, kto vám platí tieto predvolebné mítingy?!“ pýtajú sa zástupcovia strany SMER-SSD na Facebooku.

„Priatelia, žiadne protivládne protesty, ale predvolebná kampaň progresívcov pre ich kandidáta na prezidenta, pána Korčoka. Najprv sa o tom preriekol v politickej diskusii podpredseda PS pán Truban a dnes to už z tribúny kričí aj sám Šimečka,“ uvádza sa v príspevku ďalej.

A neostáva iba pri slovách, Smeráci podávajú aj podnet. „Touto verejnou formou dávame podnet štátnej komisii pre prezidentské voľby s otázkou, či organizácia týchto politických mítingov na podporu kandidatúry pána Korčoka je súčasťou jeho nákladov a kde na to vzal peniaze. Nesmieme dopustiť, aby si Slovensko zvolilo za hlavu štátu ďalšieho podvodníka, ako bol dnes už neprávoplatne odsúdený A. Kiska,“ uzavrel autor príspevku.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d