Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Slovanské ženy boli vždy ctené a rešpektované mužmi. A na to aby očarili, si nemuseli dať žiarivé líčenie ani používať čiernu mágiu. Toto všetko sa podarilo pomocou prírodnej magickej sily. Ženy sú schopné chrániť nielen svoju RODinu, ale aj celý náROD. Tieto vlastnosti sú skutočná mágia.

Mentálna sila Slovanských žien niekoľkonásobne prevyšuje mentálnu silu mužov. Toto je zákon harmónie: muž je silnejší fyzicky, žena silnejšia v energii. To znamená, že myšlienky ženy, jej priania, modlitby a meditácie majú oveľa silnejší vplyv na svet okolo nej.

Slovania tvrdili, že myšlienka ženy sa rovná činom muža. Je známe, že manželka je schopná ochrániť svojho manžela, ktorý je na bojisku, svojou čistotou a lojalitou voči nemu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Jej ženská sila obklopuje manžela nezlomiteľným ochranným múrom. Takíto muži prišli domov bez zranení z akýchkoľvek bitiek: aj keby na neho mierili stovky šípov, tak by okolo cieľa iba preleteli. Mnohí muži, ktorí sa vrátili domov z bojiska vedia, komu vďačia za návrat. Žena má skutočne schopnosť pozdvihnúť muža do nevídaných výšok, ak je čistá a rozumná.

Vlastnosti ženy, ktorá chráni svoj priestor :

Uzemnená

Uzemnenie je dôležitá vlastnosť ženskej povahy. Keď stojíme nohami na Zemi, učíme sa vidieť život taký, aký je. Pristáť znamená milovať tých ľudí, ktorí sú pri nás v priestore, kde žijeme. Žijem, nečakám na dokonalé podmienky.

Bezpečný prístav

Univerzálna ženská kvalita, ktorá zjednocuje starostlivosť, láskavosť a schopnosť zachovať si priestor v dobrote a čistote. Chránime svoj vnútorný svet : žiadne klamstvá, hnev a chamtivosť. Čím menej podobných energií vo vašich myšlienkach bude, tým je život radostnejší.

Tvorivá

Cítiť sa kreatívne je veľmi dôležité, ak chceme vidieť, ako naša ženská energia pracuje a vytvára skutočné zázraky. Každú sekundu si sami vyberáme či tvoriť alebo ničiť. V myšlienkach, slovách, pocitoch, skutkoch…Tvorba sa vyberá vedome, a najlepšie je tvoriť srdcom.

Uvoľnená

Uvolnenie sa neznamená lenivosť. Spomaľte svoj život. Nech každé vaše slovo či pohyb je jemný a uvoľnený. Užívajte si každý svoj krok, ktorý urobíte.

Liečiteľka

Žena je schopná liečiť jedným slovom, prítomnosťou, dotykom. V ženskej prirodzenosti je položená obrovská zásoba lásky, nežnosti a starostlivosti. Môžeme sa starať, pomáhať a podporovať slovom, s teplom, vytvárať zázraky uzdravenia tela i duše.

Ak sa stala žena matkou, našla posvätnú zodpovednosť a možnosť tvoriť budúcnosť Zeme. Jednou zo životných úloh každej ženy bolo rodiť a vychovávať deti. Pre takúto skvelú úlohu rodičia už od detstva pre dievča zasiali krásnu pôdu.

V každej kultúre bol zoznam povinných vedomostí a zručností, ktoré by mala mať každá žena. Medzi nimi boli aj umenie krojov, schopnosť hrať na hudobné nástroje, spev, tanec, schopnosť kresliť, rozprávanie príbehov, znalosť jazykov, schopnosť vyzdobiť dom, a mnoho ďalších zložitejších zručností.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že je to nezmysel. Ale vo svojej podstate sú tieto schopnosti dielom Duše. Je to kreativita, tvorenie. Sú to schopnosti, ktoré umožňujú ľuďom harmonizovať život, prinášať krásu, radosť, pokoj, ktorý je podstatou ženskej úlohy. Medzi ostatnými povinnosťami ženy, bolo vytvárať krásu zvnútra ale aj zvonka.

Byť krásnou je prirodzený stav ženy. Pri čítaní o mýtických hrdinkách a bohyniach vždy nájdeme popis ich žiarivej krásy. Napriek rôznym názorom o štandardoch ženskej krásy v rôznych kultúrach, všetky mýtické krásy všetkých národov spájajú význam opisov, ktoré odvodzujú žiaru. Vnútorným znakom tejto harmónie je pocit čistej blaženosti, teda svetla radosti a lásky. Harmónia a láska sú vlastnosti ženskej duše už od narodenia.

Krása za každých okolností, teda nebola samoúčelná, ale bola prirodzeným výsledkom vnútornej sily a prosperity. Postupom času krása len zosilnela, pretože vekom a životnými skúsenosťami sa žena stala múdrejšou, duchovne rástla, získala ženskú silu v oddaní sa rodine a spoločnosti.

Vzhľad bol súčasťou ženskej mágie – mágie lásky. Naši Predkovia používali vo svojich odevoch dobre premyslené kombinácie farieb, ornamentov, tvarov a strihov – každý z týchto detailov niesol sakrálny (tajomný a hlboko duchovný) význam a mal určitý energetický dopad.

Rovnako fungovali aj šperky a kamene ktoré žena nosila. Každý prvok bol dôležitý nato, aby posilnila spojenie s jemnými svetmi a zharmonizovala seba a priestor.

Účes bol vždy čarovný. Vlasy – sprievodcovia energie. Dlhé vlasy ženám umožnili nahromadiť energiu a využiť ju rôznymi spôsobmi v závislosti od situácie. Napríklad vlasy zopnuté do vrkoča podľa pyramídového princípu, poskytli žene veľký tok energie. Vlasy zhromaždené na spodku, na zadku, pomohli žene vstúpiť do stavu hlbokej pokory.

V poslednej dobe ženy zabúdajú na svoju silu a vrodenú magickú energiu. K tomu prispievajú drsné moderné podmienky, kde už takmer nezostáva čas zamerať sa na svoju podstatu a naučiť sa využiť tento jedinečný dar. Slovanské ženy sú strážkyňami sústredenia a lásky. Aplikácia týchto poznatkov v každodennom živote otvorí dvere k ženskej harmónii a pomôže udržať lásku v domácnosti a v samotnej žene.

Barbora

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.

možno ste nepostrehli