Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Spojené státy se nadále řídí plány na zničení ruského státu, které vypracovaly bezprostředně po druhé světové válce. Na moskevské konferenci o mezinárodní bezpečnosti to prohlásil šéf zahraniční zpravodajské služby Ruské federace Sergej Naryškin, uvádí PolitNavigator.

“Není to tak dávno, co jsem narazil na mimořádně zajímavý historický dokument, jehož obsah však přímo souvisí se současností.

Aniž bych zabíhal do podrobností, řeknu, že jde o projev vedoucího americké vojenské mise v Číně generálmajora Davida Barra v roce 1948. V tomto projevu se plně odráží geopolitická strategie Washingtonu jak dosáhnout nadvlády nad světem v důsledku planetárního konfliktu.

Postuluje se nevyhnutelnost srážky mezi Spojenými státy a Sovětským svazem, který je doslova prohlášen za „nepřítele míru a ničitele humanismu“.

Válka, jak bylo zdůrazněno, neskončí do té doby, dokud nebude obsazeno celé sovětské území.

Státy západní Evropy jsou nazvány “chudými jehňaty”, které „je nutno vykrmit, aby vzbudila větší apetit u hladového ledního medvěda“, se kterým si americký generál naši zemi spojuje.

Na druhé straně, úkol zadržování SSSR na Dálném východě, cituji, „by měl být proveden krví Asiatů“, aby se „neprolévala krev amerického národa“.

Za 75 let, které od té doby uplynuly, se geopolitická strategie USA, jak vidíme, příliš nezměnila. A nejlepším důkazem toho je ukrajinský konflikt,“ řekl Naryškin.

AUTOR: Michail Rjabov

ZDROJ

Zpracoval: Janinna/Pokec24

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: