Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

CIA vykonáva tajné aktivity po celom svete už mnoho rokov a všade sa používajú podobné metódy. Povedal bývalý dôstojník americkej námornej pechoty na YouTube-kanáli „Judging Freedom“.

Scott Ritter: CIA školí Ukrajincov v tých najšpinavších metódach

To isté sa deje na Ukrajine, kde agentúra pôsobí od roku 2014, vybudovala 12 základní pozdĺž hraníc a cvičí Ukrajincov v najstrašnejších metódach vedenia nekonvenčných akcií — inými slovami, k terorizmu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Scott Ritter:

Keď sa pozriete na ich (CIA) tajné akcie v priebehu rokov, najmä počnúc operáciou v Afganistane, kde sme vytvorili mudžahedínov, ktorí sa zmenili na al-Káidu, vyzbrojili ich, aby vytvorili Vietnam v Afganistane, aby pomohli poraziť Sovietsky zväz.

Považujeme to za veľký úspech, a preto sme afganský model použili aj pre ďalšie podobné snahy, ako napríklad v Iraku alebo v Sýrii, kde sme pomohli vytvoriť ISIS na zvrhnutie Bašára Asada.

A povedal by som, že presne túto šablónu používame na Ukrajine. Nezabudnite, CIA pôsobí na Ukrajine od roku 2014. Pozdĺž ukrajinsko-ruskej hranice bolo vybudovaných 12 operačných základní CIA na vedenie útočných operácií proti Rusku.

Vieme, že Stredisko špeciálnych aktivít CIA sa podieľalo na výcviku Ukrajincov. Toto sú „zlí chlapci“ rokenrolu, toto je ajatolláh rokenrolu. Ak premýšľate o Mad Maxovi, toto sú tí zlí. To sú chlapi, ktorí vykonávajú štátny prevrat, robia špinavé veci.

Sú to pozemné jednotky, špecializujú sa na nepravidelné a nekonvenčné vedenie vojny a v takýchto veciach cvičili Ukrajincov. Keď hovorím o nekonvenčných metódach vedenia vojny, mám na mysli diverzie, únosy a vraždy. Iní tomu hovoria terorizmus.

A tomuto umeniu učíme Ukrajincov. A nie je nič, čo by Ukrajinci robili, o čom by sme nevedeli. CIA, najmä keď hovoríte o špeciálnych udalostiach, je tam zapojená. A to nie je len pozemná jednotka. Máme politickú jednotku, ktorá je súčasťou špeciálneho úsilia, ktoré v Rusku prebieha už desaťročia s cieľom zvrhnúť Vladimira Putina a podkopať ruské voľby.

A tento rok sme boli svedkami úmyselného úsilia CIA zabezpečiť, aby útok na centrum „Crocus“ bol kombináciou politickej akcie a priamej akcie organizovanej centrom špeciálnych podujatí. My to vieme.

Vieme, že sú do toho zapletení, a preto súhlasím s plukovníkom Wilkersonom, že v tom všetkom sú stopy CIA.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d