Slovanské Noviny

27. marca 2023

K porozumeniu Čelovekom

Princ Emanuele Filiberto Savojský, princ benátsky, je vysokopostavený bankový úradník a hlavný majiteľ benátskej mafie. Benátky boli po stáročia významným bankovým a obchodným centrom.

Najvyššími bielymi goliermi savojskej benátskej mafie je bohatá rodina Ciprianiovcov, ktorá vlastní reštaurácie, bary, kluby a hotely, ktorých súčasným členom je Maggio Cipriani.

Ciprianiovci boli v Spojených štátoch uznaní vinnými z daňových únikov a používali súkromné bankové účty v Luxembursku. Ciprianiovci zaplatili pokutu, aby sa dostali z väzenia. Ciprianiovci tiež zamestnávali odsúdeného mafiánskeho finančníka Dennisa Pappasa ako viceprezidenta spoločnosti Cipriani USA. Princezná Bianca Savojsko-Aostská je vydatá za grófa Giberta Arrivabeneho-Valentiho-Gonzagu z benátskej šľachty a dnes bývajú v Benátkach vo svojom Palazzo Papadopoli a spolu s dcérami Violou a Verou riadia benátsku mafiu.

George Clooney sa oženil v ich benátskom paláci a je priateľom benátskeho šľachtica grófa Giovanniho di Volpi Misurata. Benátska mafia je manažérmi Hollywoodu. Gróf Gian Luca Passi de Preposulo je benátsky šľachtic a oženil sa s herečkou Jessicou Chastain. Benátska mafia a jej spoločníci sú zapojení do sietí obchodovania s deťmi. Rodina Brandolini d’Adda je benátska šľachta, ktorá je zosobášená s francúzskymi Rothschildovcami.

Gróf Guido Brandolini d’Adda pracuje v spoločnosti Rothschild & Co v Spojenom kráľovstve. Rothschildovci perú peniaze a financujú siete obchodníkov s ľuďmi a pravdepodobne majú nejakých predkov z Benátok. Hlavou je princ Emanuele Filiberto Savojský, princ benátsky. Rodina Guistiniani bola benátskymi dóžami a dnes je gróf Nicolo Guistiniani rytierom Rádu svätého Lazara a svätého Maurícia, čo je vojenský rád riadený Savojským domom.

Rodina Del Bono Venezze je najvyššia benátska šľachta na čele s grófom Vittoriom del Bono Venezze a jeho sestrou grófkou Beatrice del Bono Venezze. Rod Savojských je talianskou kráľovskou rodinou a za dosadenie fašistického diktátora Benita Mussoliniho ich vykopli z Talianska, takže sa presťahovali do Ženevy vo Švajčiarsku, kde ich predkovia vládli celé stáročia. V posledných desaťročiach ich pustili späť do Talianska. Majú rezidencie v Taliansku, Francúzsku a Švajčiarsku a kontakty s rôznymi bankármi a miliardármi.

Princ Emanuele Filiberto Savojský, princ benátsky

Otec benátskeho kniežaťa princ Vittorio Emanuele IV. savojský neapolský princ bol obvinený a uväznený za vraždu a neskôr prepustený a tiež vyšetrovaný za korupciu, podplácanie, výpalníctvo a zneužívanie prostitúcie. Princ Vittorio je neapolským princom, kde má Camorra sídlo. Je pravdepodobné, že všetky mafie Camorry vzdávajú hold Savojcom, ako aj Massimovcom na čele s princom Carlom Massimom, ktorého matka bola Savojčanka. Manželkou princa Vittoria je princezná Marina Doria z bohatej baníckej rodiny z Janova nazývanej aj Janov. Doriovci vládli ako dóži Janovskej republiky. Meno Genovese znamená niekto z talianskeho Janova a Savojčania založili savojsko-janovskú vetvu. Janov alebo Genova v Taliansku a Ženeva vo Švajčiarsku, kde sídlia Savojčania, majú rovnaký názov, čo znamená Nové mesto. Nova znamená nový. Gianluigi Aponte je taliansky miliardár, ktorý sa narodil v Neapole a teraz žije v Ženeve a vlastní spoločnosť Mediterranean Shipping Company, druhú najväčšiu lodnú spoločnosť na svete. Aponteovci, ktorí majú majetok v hodnote približne 8 miliárd, sú agentmi Savojcov a spolupracujú s Camorrou pri infiltrovaní prístavov na účely zločineckého obchodovania vrátane obchodovania s ľuďmi. Princ Emanuele Filiberto pracoval ako švajčiarsky bankár v banke Republic New York Bank v Ženeve a v súkromnej Banque SYZ v Ženeve.

Arrigo Cipriani a jeho syn Giuseppe Cipriani uprostred, Maggio Cipriani vľavo a Ignazio Cipriani vpravo.

Gróf Guido Brandolini d’Adda a jeho sestra grófka Bianca Brandolini d’Adda sú benátski šľachtici. Gróf Guido v súčasnosti pracuje pre banku Rothschildovcov ako finančný analytik a ich stará matka bola Beatrice de Rothschild.

Gróf Giberto Arrivabene-Valenti-Gonzaga a jeho manželka princezná Bianca Savojsko-Aostská vlastnia palác Palazzo Papadopoli, v ktorom sa oženil George Clooney.

Gróf Giberto sa doslova skláňa pred svojou manželkou a dcérami, ktoré nosia remienky. Táto rodina je úplne chorá.

Grófka Vera a jej sestra grófka Viola sú dcéry grófa Giberta Arrivabene-Valenti-Gonzaga a sú zapletené do obchodovania s deťmi a vraždenia detí. Pozrite sa, aká zlá je grófka Viola. 

Pozrite sa na jej psychotický a zlý výraz v tvári. Tieto detské vraždiace kurvy sú tak posadnuté samy sebou, že útočia na ľudí len preto, že sa im nezdajú príťažlivé. Chcú byť uctievané. Také sú márnivé.

George Clooney s benátskym grófom Giovannim Volpim di Misurata, ktorý založil benátsky filmový festival. 

Clooney a gróf Volpi sú spolupracovníkmi benátskej mafie. George Clooney vlastní dom pri jazere Como v severnom Taliansku.

Gróf Gian Luca Passi de Preposulo je benátsky šľachtic a je ženatý s hollywoodskou herečkou Jessicou Chastainovou. 

Gróf Gian Luca je významným finančníkom a veliteľom sietí obchodníkov s deťmi v Hollywoode. Benátky sú hlavným mestom Benátska alebo Veneta.

Gróf Nicolo Guistiniani je benátsky šľachtic a rytier z rodu Savojských.

Grófka Beatrice del Bono Venezze s grófom Vittoriom del Bono Venezze.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: