Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Rusové mají opět přístup k aktualizacím Windows a Office, Microsoft otevřel přístup k softwaru a opustil plány na blokování. Bez obrovského ruského trhu jde západ ke dnu!

A všechna masmédia mimo našich eurobolševických mají názor podobný. Bez obrovského ruského trhu jde západ ke dnu! A Rusko se s obrovským přestihem opět připravuje na poválečnou akceleraci ekonomiky!

Obyvatelé Ruska mohou opět stahovat a instalovat aktualizace Windows a Office, aniž by se uchýlili ke službám VPN. Microsoft otevřel přístup k softwaru a opustil plány na blokování cloudových softwarových produktů pro firemní uživatele.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Microsoft hledá mezery, jak zůstat na ruském trhu, který je pro něj velmi důležitý. I když společnost ve svých prohlášeních tvrdí opak, v soukromých rozhovorech garantovala plnou podporu jejich softwaru,“ vysvětlil Vladimir Makarov, prezident sdružení Russoft.

A s tím souvisí dle čínských zpravodajců odvolání Šojgua a nahrazení Andrejem Belousovem.

Rusko už vidí světýlko na konci tunelu a potřebuje další akceleraci, když západní státy se pomalu do Ruska vrací.

A tak do čela ruského ministerstva obrany nastupuje civilista – ekonom!

To je změna!

“Na bitevním poli dnes vítězí ten, kdo je otevřenější inovacím, a proto v této fázi prezident rozhodl, že do čela ministerstva obrany bude stát civilista,” odpověděl Peskov na otázku týkající se nového ministra.

„Belousov nemá žádné vojenské zázemí a jeho jmenování novým šéfem obrany je zaměřeno na využití jeho ekonomických odborných znalostí a zkušeností k zaručení splnění nákladných vojenských požadavků a k zajištění toho, že ekonomický rozvoj nebude ovlivněn vojenskou operací na Ukrajině v ve stejnou dobu,“ řekl v pondělí listu Global Times Cui Heng, učenec z Čínského národního institutu pro mezinárodní výměnu a soudní spolupráci se sídlem v Šanghaji.

Belousov, ruský ekonom a vládní úředník, se narodil v Moskvě 17. března 1959. V roce 1981 s vyznamenáním promoval na Moskevské státní univerzitě, kde studoval ekonomii.

Před rokem 2020, kdy byl Belousov jmenován prvním místopředsedou ruské vlády, zastával různé pozice týkající se ekonomických záležitostí a tuto pozici zastává dodnes.

/ skrytapravda.cz /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d