Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ruský exprezident Medvedev dôrazne varuje pred pokusmi Anglosasov zlikvidovať Rusko, v opačnom prípade bude Západ zničený brutálnym jadrovým útokom: „Využijeme celý svoj strategický arzenál.

Kyjev, Berlín, Londýn, Washington a všetky ďalšie krásne historické miesta budú cieľom našej jadrovej triády, pretože v stávke je existencia našej tisícročnej krajiny“.

Bývalý ruský prezident a podpredseda Rady bezpečnosti Ruskej federácie Dmitrij Medvedev sa 18. februára 2024 vo svojom príspevku na Telegrame zamyslel, aká by bola odpoveď Ruskej federácie, ak by sa silácke reči predstaviteľov Západu naozaj uskutočnili a Rusko by malo prehrať svoj aktuálny zápas o svoju existenciu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pred časom som tu na svojom Telegramovom kanáli napísal: „Jadrová veľmoc nemôže prehrať vojnu. Nafúkaní Anglosasi okamžite vyskočili so srdcervúcimi výkrikmi: „Nie, to vôbec nie je pravda, veď aj USA prehrali vojnu.“ To je však zjavná lož. Nehovoril som o Vietname, Afganistane alebo desiatkach iných miest, kde Američania viedli koloniálne dobyvačné vojny. Písal som o historických vojnách, v ktorých ide o obranu vlasti. Svojej krajiny, svojich ľudí, svojich hodnôt. Jadrové mocnosti takéto vojny nikdy neprehrali.

Prečo o tom znova píšem? Áno, čítam rôzne vyjadrenia pistoriovcov a shappsovcov a hovorím si: sú naozaj takí kreténi, alebo to len predstierajú? „Svet si nemôže dovoliť ruské víťazstvo v tejto vojne.“ Ako to? Takto.

OK. Predstavme si na chvíľu, že Rusko prehralo a „Ukrajina so svojimi spojencami“ zvíťazila. Aké by bolo takéto víťazstvo pre našich nepriateľov – neonacistov a ich západných sponzorov? Nuž, ako už bolo veľakrát povedané, návrat k hraniciam roku 1991. Teda priamy a nezvratný kolaps súčasného Ruska, ktorého súčasťou sú podľa ústavy nové územia. A potom došlo k násilnej občianskej vojne s definitívnym zmiznutím našej krajiny z mapy sveta. Desiatky miliónov obetí. Smrť našej budúcnosti. Kolaps všetkého na svete.

A teraz hlavná otázka: naozaj títo idioti veria, že obyvatelia Ruska prehltnú takéto rozdelenie ich krajiny? Že si všetci budeme myslieť niečo také: „No, bohužiaľ, toto sa stalo. Oni vyhrali. Dnešné Rusko zaniklo. Je to, samozrejme, škoda, ale musíme ďalej žiť v kolabujúcej, umierajúcej krajine, keďže jadrová vojna je pre nás oveľa hroznejšia ako smrť našich blízkych, našich detí, nášho Ruska…“? A že sa vedenie štátu na čele s najvyšším vrchným veliteľom ozbrojených síl RF v tomto prípade bude triasť prijať najťažšie rozhodnutia?

Bude to však takto. A bude to veľmi odlišné. Kolaps Ruska bude mať oveľa hrozivejšie následky ako následky obyčajnej, hoci aj tej najzdĺhavejšej vojny. Pretože pokusy vrátiť Rusko naspäť k hraniciam z roku 1991 povedú k jedinému. Ku globálnej vojne so západnými krajinami s využitím celého strategického arzenálu nášho štátu. Kyjev, Berlín, Londýn, Washington. A na všetky ďalšie krásne historické miesta, ktoré sú už dávno zaradené medzi letové ciele našej jadrovej triády.

Budeme mať odvahu to urobiť, ak je v stávke koniec tisícročnej krajiny, našej veľkej vlasti, a obete, ktoré priniesli obyvatelia Ruska v priebehu stáročí, budú márne?

Odpoveď je zrejmá.

Takže by sme to mali všetko získať späť, kým nie je neskoro. Alebo si to získame späť sami s maximálnymi stratami pre nepriateľa. Ako Avdijivka. Naši vojaci sú hrdinovia!

Zdroj: Telegram Дмитрий Медведев
Preklad: InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d