Slovanské Noviny

6. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

Rusko žiada OSN o vyšetrovanie vývoja biologických zbraní USA na Ukrajine. Vysoká predstaviteľka OSN pre odzbrojenie vraj nič nevie o bioteroristickej hrozbe zo strany neonacistického, banderovského, zločineckého režimu v Kyjeve

Rusko v priebehu špeciálnej operácie na Ukrajine získalo listinné dôkazy o tom, že v bezprostrednej blízkosti jeho hraníc boli vytvorené komponenty biologických zbraní, v rozpore s konvenciami o zákaze biologických a toxínových zbraní sa vypracovávali možné metódy a mechanizmy na destabilizáciu epidemiologickej situácie v postsovietskom priestore. Informoval o tom už v máji 2022 ruský prezident Vladimir Putin.

Rusko oficiálne požiadalo Bezpečnostnú radu (BR) OSN o začatie medzinárodného vyšetrovania “vojensko-biologických aktivít” Spojených štátov na Ukrajine. Vo štvrtok to oznámilo ruské ministerstvo zahraničných vecí, informuje AFP.

Zástupca vysokej predstaviteľky OSN pre odzbrojenie Adedeji Ebo v reakcii na túto žiadosť uviedol, že OSN nevie o žiadnom programe vývoja biologických zbraní na Ukrajine.

“Sme si vedomí toho, že Ruská federácia podala oficiálnu sťažnosť… týkajúcu sa obvinení z programov vývoja biologických zbraní na Ukrajine,” povedal Ebo. Pripomenul, že vysoká predstaviteľka OSN pre odzbrojenie Izumi Nakamicuová viackrát uviedla, že OSN “nemá poznatky o nijakom programe výroby biologických zbraní na Ukrajine”. OSN podľa jeho slov navyše nemá mandát ani technickú kapacitu na takéto vyšetrovanie.

Veľvyslankyňa Spojených štátov pri OSN Linda Thomasová-Greenfieldová vo štvrtok Bezpečnostnej rade OSN povedala, že ruské obvinenia o vývoji biologických zbraní na Ukrajine, sú “čisté výmysly” bez predloženia dôkazov.

“Napriek tomu musím využiť túto príležitosť a uviesť veci na pravú mieru. Ukrajina nemá program na vývoj biologických zbraní… Spojené štáty nemajú program na vývoj biologických zbraní,” dodala.

V biolaboratóriách USA na Ukrajine vytvárajú zbrane proti celým národom

Ruský prezident Vladimir Putin urobil v máji 2022 niekoľko dôležitých vyhlásení o amerických biologických laboratóriách na Ukrajine. Podľa neho existujú o ich existencii na území susedného štátu nezvratné dôkazy.

„Teraz, v priebehu špeciálnej operácie na Ukrajine, boli získané listinné dôkazy o tom, že v podstate v bezprostrednej blízkosti našich hraníc boli vytvorené komponenty biologických zbraní, v rozpore s konvenciami o zákaze biologických a toxínových zbraní sa vypracovávali možné metódy a mechanizmy na destabilizáciu epidemiologickej situácie v postsovietskom priestore,“ povedal ruský prezident počas summitu ODKB v Moskve.

Putin pripomenul, že Rusko už dlho bije na poplach pred vojensko-biologickou aktivitou USA v postsovietskom priestore.

„V našom spoločnom regióne vytvoril Pentagon desiatky špecializovaných biologických laboratórií a centier, ktoré sa v žiadnom prípade nezaoberajú poskytovaním praktickej lekárskej pomoci obyvateľom krajín, v ktorých začali svoju činnosť. Ich hlavnou úlohou je zbierať biomateriály a študovať pre vlastné účely špecifiká šírenia vírusov a nebezpečných chorôb,“ dodal prezident.

Hovorí sa o tom už dlho

Diskusia na túto tému sa začala dávno pred operáciou ruských ozbrojených síl – a to nielen v Rusku, ale aj v Číne. Neraz boli vyjadrené obavy, že Spojené štáty robia výskum v oblasti genetiky, míňajúc na to obrovské ľudské a finančné zdroje.

Podľa niektorých správ americké laboratórium na Ukrajine zozbieralo veľké množstvo biologických informácií od miestnych obyvateľov. To všetko sa dialo pod rúškom výskumu infekčných chorôb. Američania robia podobnú prácu s orientáciou na Číňanov. Niektorí čínski odborníci sa domnievajú, že toto všetko je pokus o vytvorenie špeciálneho vírusu, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou infikuje obyvateľov Ruska a Číny.

Viktoria Fedosova, zástupkyňa riaditeľa „Inštitútu strategických štúdií a prognóz“ RUDN (Ruskej univerzity družby národov) v rozhovore pre agentúru FAN povedala:

„Údaje získané počas špeciálnej operácie vyvolali v Číne a u ďalších zmluvných strán „Dohovoru o biologických zbraniach“ (BTWC) zvýšenú pozornosť. Keď na biobáze pod americkou záštitou neštudujú HIV, osýpky a hepatitídu, ale choleru, mor, antrax, brušný týfus a tiež odoberajú krv miestnych obyvateľov a „testujú“ ju na odolnosť voči antibiotikám, je to jasná hrozba pre každý štát v susedstve takéhoto laboratória.“

Podľa odborníčky biologické zbrane, to nie je len vedecký výskum, je to zároveň skúmanie možností ich rozšírenia a využitia výsledné patogénov a zároveň poskytovať ochranu tým, ktorí sú považovaní za „Übermenschov“.

„A tu si pripomíname, ako Ukrajina žiadala, aby boli bezpilotné lietadlá vybavené aerosólovými zariadeniami, takéto zariadenia sa už dostali do rúk ruskej armády – všetko bude zaradené do spisu. Nehovoriac o dodávkach osobných ochranných prostriedkov na Ukrajinu na ochranu dýchacích ciest a státisícoch ampuliek s atropínom, ktoré mali slúžiť ako protijed proti fosforovým toxickým látkam.

Pre Čínu to nie je len otázka biologickej bezpečnosti (v juhovýchodnej Ázii — čínskom „podbruší“ — je tiež takýchto laboratórií množstvo), ale aj „vojna reputácií“. Za posledné dva roky Číňania vo všetkých prozápadných médiách znášali obvinenia z vytvorenia „koronavírusu“ – od náhodného úniku vírusu až po cielenú biologickú agresiu ČĽR.

Teraz, keď majú údaje o Ukrajine aj Gruzínsku (áno, Číňania si všetko pamätajú), môžu právom začať verejnú diskusiu o biologických zbraniach proti Spojeným štátom,“ tvrdí odborníčka.

Na otázku, či by Čína a Ruská federácia mali v tomto prípade spolupracovať, a ak áno, tak ako, Viktoria Fedosova odpovedá:

„Rusko a Čína už vystupovali ako jednotný front na ochranu BTWC v spoločnom vyhlásení počas návštevy Vladimira Putina v Číne 4. februára 2022. To sa stalo alarmujúcim zvonom pre architektov laboratórií, pretože už vtedy aktívne vyvážali dokumenty na západnú Ukrajinu a do iných krajín.“

Strany dohovoru naďalej trvajú na vytvorení právne záväzného protokolu k dohovoru s overovacím mechanizmom, čo znamená, že by sme mali očakávať spoločné nastolenie tohto problému v BR OSN. Prebiehajúca špeciálna operácia Ruska dodá pri takýchto stretnutiach nové dôkazové materiály.

„Najcitlivejšie môže byť „objavenie sa“ v čínskom denníku „Global Times“ alebo iných veľkých médiách kompromitujúcich dôkazov o vysokých predstaviteľoch USA, osobne o Hunterovi Bidenovi, o šéfoch korporácií Pfizer, Moderna, Merck a Gilead, ktorí sú už v správe ruskej armády objavili. Výzvy, aby USA a ich spojenci konali otvorene a zodpovedne, nebudú mať žiadny efekt, pokiaľ nedôjde k silnému reputačnému a finančnému úderu v celosvetovom meradle,“ dodala Fedosova.

VIDEO: Kmeň Androméda – dokumentárny film o nebezpečných amerických biologických laboratóriách nachádzajúcich sa v postsovietskych republikách

Dôležitý dokumentárny film o budovaní nebezpečných biologických laboratórí financovaným Pentagonom v bývalých postsovietskych republikách. Laboratóriá vyvíjajúce nielen nebezpečné biologické zbrane, ale aj smrteľné vírusy a choroby ako je napríklad koronavírus, alebo prasacia chrípka, ale aj ďalšie vírusy s pridanou hodnotou (gain of function).

Dozviete sa napríklad to, ako ukrajinský expremiér Azarov hovorí, že v roku 2013 sa vtedajší ukrajinský prezident Viktor Janukovyč vzdal spolupráce so Spojenými štátmi, čo malo za následok Majdan a štátny prevrat na Ukrajine na začiatku roku 2014. Oligarcha Petro Porošenko už ako postmajdanský prezident Ukrajiny umožnil vo svojej krajine vývoj biologických zbraní financovaných Pentagonom. Cieľom bolo odjakživa Rusko.

Zdroj: trend.sk / InfoVojna


.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: