Rusko posilní svoje západné hranice, aby nikoho nenapadlo naň zaútočiť.

Oznámil to tlačový tajomník prezidenta Ruskej federácie Dmitrij Peskov.
„Šojgu informoval Putina, že (krajiny NATO) posilňujú svoj vojenský potenciál na našich západných hraniciach. A Putin dal pokyn Šojguovi, a naše ministerstvo obrany na tom teraz pracuje, aby vypracoval plán reakcie na zvýšenie a posilnenie nášho vojenského potenciálu na západných hraniciach. Samozrejme, urobíme to tak, aby nás chránili a zachovali potrebnú paritu vo všetkom, aby nikoho nenapadlo, po rusky povedané, na nás zaútočiť,“ povedal Peskov v rozhovore pre TV kanál „Bielorusko-1“.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Ruský minister obrany Sergej Šojgu už informoval prezidenta Vladimira Putina o plánoch generálneho štábu ruských ozbrojených síl na posilnenie západných hraníc krajiny.
Generálny štáb zase registruje opatrenia západných krajín na posilnenie svojich síl pri hraniciach Ruska. Ako poznamenal Šoigu, každý deň pozorujeme príchod nových a nových jednotiek aj keď ich absolútne nič neohrozuje.
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Zelené nevoľníctvo: Ako Brusel chytil Slovensko do diabolskej pavučiny veterného biznisu
V súvislosti s náhlou smrťou senátora zo štátu Južná Karolína, Lindseya Grahama.
Desivá historická irónia: banderovské monštrum vychovalo Poľsko
Masívna dodávka pre Kyjev: Nemecko posiela Ukrajine 50-tisíc útočných dronov!
Rok, ktorý nepamätáme: Obilie dozrieva rekordným tempom, úroda môže byť slabšia
O zatajovaní artefaktov v oficiálnej histórii a archeológii
Degradácia bielej rasy v Európe nie je prirodzeným procesom
Pentagon odtajnil nové materiály o UFO
Magyar pohrozil začatím procesu impeachmentu proti maďarskému prezidentovi
Poľsko nezabudne na zločiny ukrajinských nacionalistov, sľúbil Nawrocki
Svet ešte nie je pripravený na vyzbrojené Nemecko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Rusko posilní svoje západné hranice
Rusko posilní svoje západné hranice
Rusko posilní svoje západné hranice